Poduszka dla dzieci
  • Poduszka dla dzieci
  • Poduszka dla dzieci

Poduszka dla dzieci

169,00 zł
Brutto

Pionierska poduszka dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Zadba o zdrowy i bezpieczny sen Twojego dziecka.

Niebywale przyjemna w dotyku, zupełnie przewiewna poduszka dla dzieci Theraline, gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort Twojemu dziecku podczas snu.  Poduszka chroni główkę dziecka przed deformacją lub odkształceniem.

Zalecana dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. 

Wymiary: 24,5 x 23 x 5 cm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poduszka dla dzieci Theraline, wyróżnia się spośród innych poduszek swoim ergonomicznym kształtem oraz tkaniną zaawansowaną technologicznie. Poduszka Theraline zapewnia skuteczne podparcie,  jest wygodna i przyjemna dla Twojego dziecka z maksymalnym bezpieczeństwem, dzięki całkowicie przepuszczalnej tkaninie. 

Jak działa poduszka dla niemowląt Theraline?

Prosty pomysł, a zarazem innowacyjny projekt zapewni dziecku wygodę i bezpieczeństwo w trakcie snu i leżenia. Anatomiczny kształt w połączeniu z użyciem wysokiej jakości perforowanego materiału utrzymuję główkę w odpowiedniej pozycji, równomiernie rozkładając siły nacisku. Dziecko spokojnie może obracać główkę we wszystkich kierunkach, tym samym zaspokajając ciekawość otaczającego świata. 

Nowa poduszka Theraline zapewni twojemu maleństwu wygodę i bezpieczeństwo w dzień i w nocy. Nie dopuści do powstania zniekształceń, które są częste przy użyciu „tradycyjnych” poduszek.

Biorąc pod uwagę ryzyko tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej, słusznym jest zalecenie, aby nie korzystać z poduszek w łóżeczku, ponieważ przegrzanie i ponowne wdychanie stłumionego CO2 wewnątrz i na poduszce zwiększa ryzyko dla Twojego dziecka. CO2 jest cięższy od powietrza i dlatego gromadzi się w zagłębieniach, co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę małą objętość oddechową niemowląt. Niestety miękkie poduszki niosą ryzyko niebezpiecznej akumulacji CO2 w powietrzu, którym oddychamy.

Poduszka dla niemowląt Theraline została zaprojektowana w taki sposób, aby CO2 mógł łatwo odpłynąć w każdej sytuacji. Zapewnia to unikalne połączenie wyjątkowo otwartej, a zatem swobodnie oddychającej tkaniny w połączeniu z równie w pełni oddychającą miękką warstwą wierzchnią. Dlatego celowo zostało uniknięcie używania pokrowców ochronnych i mocniejszego rdzenia z włókna lub pianki, aby chronić głowę dziecka przed możliwym przegrzaniem.

Zalecana dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • zapobiega odkształcaniu się główki dziecka,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • oddychająca.

Wymiary: 24,5 x 23 x 5 cm

Kraj produkcji: Niemcy

THR1
1 Przedmiot