search

Poduszka My7 - Siódemka - szara w kropki

459,00 zł
Brutto

Innowacyjna poduszka Theraline My7 pierwotnie została zaprojektowana dla osób, które uwielbiają spać na boku. My7 to idealna poduszka również dla kobiet w ciąży, ponieważ dzięki dwustrefowemu wypełnieniu odciąża szyję oraz ramiona, a jednocześnie jest doskonałym podparciem dla ciążowego brzucha i nóg.

Wymiary: ok. 150 cm x 80 cm

Wypełnienie: dwie strefy - THERA-RHOMB® oraz EPS - poliestrowe mikro-kulki

Kolor: szary w kropki

Kraj produkcji: Niemcy

Ilość
Obecnie brak na stanie

Poduszka Theraline My7 „Siódemka”

Siódemka – idealna poduszka dla osób, które lubią spać na boku i nie tylko. My7 to również doskonała poduszka dla kobiet w ciąży. Dwustrefowe wypełnienie poduszki stwarza maksymalny komfort podczas odpoczynku lub snu - szyja oraz ramiona są odciążone, a brzuch ciążowy oraz nogi maja idealne podparcie. Wyjątkowo długa poduszka w połączeniu z miękkim, ale też nie zapadającym się wypełnieniem wspiera i odciąża kręgosłup, biodra oraz miednicę. Działa jak amortyzator na kolanach, wspierając klatkę piersiową, tak że oddech staje się spokojny i lekki. Dodatkowo pomaga zredukować chrapanie* oraz wspiera całe ciało w pozycji bocznej.

* Badania wykazały, że spanie w pozycji bocznej zmniejsza chrapanie, podczas gdy spanie w pozycji leżącej na wznak może prowadzić do dodatkowego zwężenia dróg oddechowych (układ oddechowy). 

Spokojny sen dla ciała i umysłu

Siódemka to specjalny projekt, który ma w sobie zalety kilku poduszek. Poduszka My7 w przyjemny i naturalny sposób podtrzymuje całe ciało, szczególnie w obrębie szyi i na obszarze obręczy barkowej, zapewniając jednocześnie doskonałą amortyzację nóg. Dzięki właściwościom stabilizacji ciała, kręgosłup pozostaje w ergonomicznej naturalnej równowadze, a stawy kolanowe są wolne od jakichkolwiek przeciążeń. Poduszkę - kiedy nie jest umieszczona między nogami - można użyć jako okrycia. Wszystkie te pozytywne czynniki w połączeniu ze sobą zapewnią spokojny i zdrowy sen w położeniu bocznym. Lekarze i fizjoterapeuci w niektórych schorzeniach nie zalecają spania na brzuchu. My7 pomoże Ci go uniknąć**.

** Konstrukcja Siódemki zapobiega ześlizgiwaniu się z ortopedycznej pozycji bocznej do pozycji na brzuchu lub na wznak.

Wiele poduszek jest miękkich, pluszowych, niestety użycie zbyt tanich materiałów powoduje, że to wypełnienie jest zdecydowanie niewystarczające. Po krótkim czasie stosunkowo ciężkie nogi nie są już wspierane. Poduszki z wypełnieniem jak orkisz lub kulki styropianowe są dość stabilne, jednak zbyt głośne w użytkowaniu dla większości zmęczonych umysłów... Theraline My7 łączy w sobie zalety trzech materiałów wypełniających oraz projekt anatomicznej poduszki, która zapewni nowy komfort Twojego snu.

Dwie strefy

1) Mikro koraliki THERA-ROMB® - dostosowują się do każdej sylwetki oferując stabilne podparcie. Dodatkowo zastosowano miękką polarową wyściółkę dla komfortu i przytulności.

2) EPS Poliestrowe mikrokulki - bezszelestne wypełnienie, które zapewnia doskonałe odciążenie dla Twoich ciężkich nóg po całym dniu pracy.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • bezszelestne wypełnienie,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • posiada zdejmowaną poszewkę, którą można prać w temperaturze 60 o.

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD20