search

Poduszka My7 - Siódemka - szara

459,00 zł
Brutto

Poduszka do spania Theraline My7 doskonała dla amatorów spania na boku.

Wymiary: ok. 150 x 80 cm

Wypełnienie: dwie strefy - THERA-RHOMB® oraz EPS - poliestrowe mikro-kulki

Dostępne kolory: beżowy, szary, fioletowy.

Kraj produkcji: Niemcy

Ilość
Obecnie brak na stanie

Poduszka Theraline My7 „Siódemka”

Poduszka My7 jest doskonałym rozwiązaniem i pomocą dla osób, które uwielbiają spać na boku. Poduszka jest wyjątkowo długa, jej wypełnienie jest miękkie i nie zapada się pod ciężarem ciała, dlatego też wspiera i odciąża kręgosłup, biodra oraz miednicę. Działa niczym amortyzator na kolanach, wspierając klatkę piersiową, tak aby oddech stawał się spokojny i lekki. Dodatkowo pomaga zredukować chrapanie, ponieważ  badania wykazały, że spanie w pozycji bocznej zmniejsza je, podczas gdy spanie w pozycji leżącej na wznak może prowadzić do dodatkowego zwężenia dróg oddechowych (układ oddechowy). 

Spokojny sen dla ciała i umysłu

Siódemka to specjalny projekt, który zawiera w sobie zalety kilku poduszek. Poduszka My7 w przyjemny i naturalny sposób podtrzymuje całe ciało, szczególnie w obrębie szyi i na obszarze obręczy barkowej, zapewniając jednocześnie doskonałą amortyzację nóg. Dzięki właściwościom stabilizacji ciała, kręgosłup pozostaje w ergonomicznej naturalnej równowadze, a stawy kolanowe są wolne od jakichkolwiek przeciążeń. Poduszkę - kiedy nie jest umieszczona między nogami - można użyć jako okrycia. Wszystkie te pozytywne czynniki w połączeniu ze sobą zapewnią spokojny i zdrowy sen w położeniu bocznym. Lekarze i fizjoterapeuci w niektórych schorzeniach nie zalecają spania na brzuchu. My7 pomoże Ci go uniknąć, ponieważ jej konstrukcja zapobiega ześlizgiwaniu się z ortopedycznej pozycji bocznej do pozycji na brzuchu lub na wznak.

Wiele poduszek jest miękkich, pluszowych, niestety użycie zbyt tanich materiałów powoduje, że to wypełnienie jest zdecydowanie niewystarczające. Po krótkim czasie stosunkowo ciężkie nogi nie są już wspierane. Poduszki z wypełnieniem jak orkisz lub kulki styropianowe są dość stabilne, jednak zbyt głośne w użytkowaniu dla większości zmęczonych umysłów... Theraline my7 łączy w sobie zalety trzech materiałów wypełniających oraz projekt anatomicznej poduszki, która zapewni nowy komfort Twojego snu.

Dwie strefy

1) Mikro koraliki THERA-ROMB® - dostosowują się do każdej sylwetki oferując stabilne podparcie. Dodatkowo zastosowano miękką polarową wyściółkę dla komfortu i przytulności.

2) EPS Poliestrowe mikrokulki - bezszelestne wypełnienie, które zapewnia doskonałe odciążenie dla Twoich ciężkich nóg po całym dniu pracy.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • posiada bezszelestne wypełnienie,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • posiada zdejmowaną poszewkę, którą można prać w temperaturze 60 o.

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD16
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Niezwykle wygodna

„Chorowałam” na poduszkę My7, od dłuższego czasu aż w końcu dostałam ją na mikołajki od męża. Bardzo wygodna, wypełnienie nie szeleści w czasie użytkowania, rano budzę się wypoczęta, do tej pory ciągle bolał mnie kark, pewnie przez niewygodną poduszkę.

Was this comment useful to you? Yes No