search

Poduszka „Pluszowy Księżyc” wrzosowy

139,00 zł
Brutto

„Pluszowy księżyc” to przede wszystkim doskonała poduszka do karmienia. Dopasowuje się indywidualnie do układu anatomicznego użytkownika, jest elastyczna oraz zapewnia solidne wsparcie dla głowy i szyi. Miękki, frotowy plusz w połączeniu z ultra elastyczną bawełną i wypełnieniem zbliżonym do naturalnego piasku tworzy niepowtarzalnie wygodną poduszkę w kształcie rogala.

Wymiary: ok. 140 x 28 cm

Pojemność: 17 litrów

Wypełnienie: EPS - poliestrowe mikro-kulki

Dostępne kolory: żółty, wrzosowy, szary, beżowy

Ilość
Produkt z wydłużonym czasem realizacji.

Poduszka Pluszowy Księżyc

Doskonała poduszka do karmienia, wygodna, przyjemna w dotyku a jej kształt i wypełnienie zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jest pomocna przy bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, na plecach czy na brzuchu. Poduszka Theraline może posłużyć jako poduszka turystyczna zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Dzięki swojemu unikalnemu wypełnieniu milionów małych mikro-perełek poduszki Theraline urzekną Cię swoją wygodą nie tylko w codziennym użytkowaniu a także w trakcie hospitalizacji czy podczas małej drzemki.

Wysoka jakość pokrycia

Okrycia na oryginalnych poduszkach Theraline są wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości bawełny. Obróbka odbywa się według najwyższych standardów i zapewnia wytrzymałość połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Spróbuj sam, a zobaczysz różnicę!

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • idealna podczas karmienia piersią,
  • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
  • pomocna przy układaniu niemowląt,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • pokrowiec zewnętrzny poduszki nadaje się do prania w pralce. 

Kraj produkcji: Niemcy

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD22
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Poduszkę powinna mieć każda młoda mama, niesamowicie pomocna przy karmieniu piersią. Po za tym jest bardzo przyjemna w dotyku.

Was this comment useful to you? Yes No