search

Poduszka „Pluszowy Księżyc” żółty

139,00 zł
Brutto

„Pluszowy księżyc” to genialna poduszka do karmienia, którą powinna mieć każda mama, ceniąca sobie wygodę i komfort podczas karmienia piersią. Miękki, frotowy plusz w połączeniu z ultra elastyczną bawełną i wypełnieniem zbliżonym do naturalnego piasku tworzy niepowtarzalnie wygodną poduszkę w kształcie rogala.

Wymiary: ok. 140 x 28 cm

Pojemność: 17 litrów

Wypełnienie: EPS - poliestrowe mikro-kulki

Dostępne kolory: żółty, wrzosowy, szary, beżowy

Ilość
Produkt z wydłużonym czasem realizacji.

Poduszka Pluszowy Księżyc

Znakomita poduszka do karmienia, która sprawi, że mama i niemowlak będą czuły się komfortowo i wygodnie. Poduszka do karmienia dopasowuje się indywidualnie do budowy użytkownika. Jest elastyczna oraz zapewnia solidne wsparcie dla głowy i szyi. Jest pomocna przy bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, na plecach czy na brzuchu. Poduszka Theraline sprawdzi się również jako poduszka turystyczna zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. 

Optymalny kształt i wypełnienie poduszki Theraline pozwala uniknąć nadmiernych przeciążeń np. w czasie snu Twojego dziecka. Dzięki swojemu unikalnemu wypełnieniu milionów małych mikro-perełek poduszki pod szyję Theraline urzekną Cię swoją wygodą nie tylko w codziennym użytkowaniu a także w trakcie hospitalizacji czy podczas małej drzemki. 

Wysoka jakość pokrycia

Okrycia na oryginalnych poduszkach Theraline są wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości bawełny. Obróbka odbywa się według najwyższych standardów i zapewnia wytrzymałość połączoną z wysokim komfortem użytkowania. Spróbuj sam, a zobaczysz różnicę!

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • najlepsza podczas karmienia piersią,
  • idealnie sprawdza się w trakcie podróży,
  • pomocna przy układaniu niemowląt,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • daje odciążenie podczas snu,
  • pokrowiec zewnętrzny poduszki nadaje się do prania w pralce.

Kraj produkcji: Niemcy

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD23