search

CEP SKARPETY KOMPRESYJNE REGENERACYJNE INFRARED RECOVERY DAMSKIE

189,00 zł
Brutto

Skarpety regeneracyjne pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele i szybko zregenerować mięśnie po wysiłku. Połączenie sprawdzonej kompresji medi i technologii odbijającej ciepło SMART INFRARED ma działanie aktywujące i poprawiające krążenie.

Rozmiar
Kolor
Ilość
W magazynie

DŁUGIE SKARPETY KOMPRESYJNE INFRARED RECOVERY DLA KOBIET - Z FUNKCJĄ REGENERACJI

Kompresja medi jest kluczem do sukcesu wielu sportowców. Zapewnia nogom zauważalnie świeższe uczucie dla lepszej wydajności. Technologia zastosowana w skarpetach Infrared Recovery przyspiesza regenerację zmęczonych nóg.Odbijająca ciepło technologia SMART INFRARED wraz z kompresją medi poprawiają mikrokrążenie i dopływ tlenu do mięśni nóg. Oddychające, trwałe włókna Lyocell zapewniają doskonały komfort oraz idealne dopasowanie i odprowadzanie wilgoci. Zobacz i skorzystaj ze wszystkich zalet jakie oferują skarpety regeneracyjne Infrared Recovery!

SZYBSZA REGENERACJA Z TECHNOLOGIĄ SMART INFRARED

Skarpety regeneracyjne będą idealne przed oraz po treningu. Jeśli chcesz szybko wrócić do zdrowia po treningu lub zawodach to koniecznie wybierz skarpety regeneracyjne z technologią SMART INFRARED. Pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele i szybko zregenerować mięśnie po wysiłku. Połączenie sprawdzonej kompresji medi i technologii odbijającej ciepło SMART INFRARED ma działanie aktywujące i poprawiające krążenie.

IDEALNA RÓWNOWAGA MIĘDZY INTELIGENTNĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ A KOMFORTEM

Kompresja w skarpetach regeneracyjnych Infrared Recovery daje jeszcze większy efekt w połączeniu z technologią SMART INFRARED. Zaawansowana technologicznie mieszanka przędzy odbija ciepło z powrotem do mięśni, poprawiając mikrokrążenie. Rezultat: jeszcze szybszy powrót do zdrowia, mniej obolałe mięśnie, a nogi gotowe są już na nowe wzywania!

Nie mniej ważny jest fakt, że skarpety Infrared Recovery nie tylko pomagają osiągnąć ambitne cele sportowe, ale również dopasowują się jak druga skóra. Zapewniają maksymalną oddychalność, przewiewność i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Bardziej efektywna, szybsza regeneracja oraz idealne dopasowanie.

Regeneracyjne skarpety kompresyjne CEP wspierają mięśnie podczas aktywności

ZALETY KOMPRESYJNYCH SKARPET REGENERACYJNYCH:

 • optymalizacja wydajności Twoich mięśni,
 • większa lekkość nóg podczas długich podróży,
 • ukierunkowana kompresja dla lepszego krążenia krwi,
 • szybsze usuwanie produktów przemiany materii.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ SKARPETY INFRARED RECOVERY OD STANDARDOWYCH SKARPET KOMPRESYJNYCH?

 • mają specjalnie zdefiniowany profil sportowej kompresji MEDI
 • sposób mierzenia nogi, także jest inny niż w standardowych skarpetach kompresyjnych - rozmiar dobieramy na podstawie obwodu tuż nad kostką
 • nie tylko doskonale wspierają mięśnie podczas aktywności, ale także świetnie wspomagają szybką regenerację
 • umożliwiają mięśniom łatwiejszy i bardziej efektywny odpoczynek dzięki zastosowaniu technologii odbijającej ciepło SMART INFRARED

  Jak dobrać odpowiedni rozmiar skarpet kompresyjnych CEP?

  Rozmiar dobieramy na podstawie obwodu tuż nad kostką (należy mierzyć obwód nad kostką w najwęższym miejscu).

  S - II - 18-20 cm

  M - III - 20,5-23 cm

  L - IV - 23,5-26 cm

  MATERIAŁ:

  poliamid

  elastan

  lyocell

  14D5-97203
  5 Przedmioty