search

Slider 6-Directions

75,00 zł
Brutto

6-Direction sliders zostały opracowane, zaprojektowane i wyprodukowane w Danii, ze szczególną koncentracją na zrównoważony rozwój. Wysoka jakość produktu wpływa na przyjemność podczas ćwiczeń, łatwość pielęgnacji, a przede wszystkim trwałość.

Wymiary: 19 x 22cm

Kolor: czarny

Ilość
W magazynie

6-Direction sliders zostały opracowane, zaprojektowane oraz wyprodukowane w Danii, ze szczególną skoncentrowaniem na zrównoważony rozwój. Przy produkcji 6-Direction sliders wykorzystywana jest energia neutralna pod względem emisji CO2 i dodatkowo nie zawierają one bitumu, PCV ani żadnych innych substancji szkodliwych.

Górna strona slidera wykonana jest z najwyższej jakości poliamidu, część środkowa wykonana jest ze składników pochodzenia naturalnego i z warstwy poliolefiny składającej się w 60% z materiału pochodzącego z recyklingu. Spód slidera to sprężony i wytrzymały polar. Wszystkie użyte materiały zostały dopuszczone przez TÜV, i tym samym są one bezzapachowe, antystatyczne, hipoalergiczne oraz w pełni bezpieczne dla środowiska.

Właściwości:

  • miękka struktura, ciepła w dotyku i przyjemna dla skóry,
  • najwyższa jakość materiałów,
  • niezwykle wytrzymałe,
  • przyjazne środowisku.

Zastosowanie:

  • trening ogólnokondycyjny,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Dostępne kolory: czarny.

Trenuj gdzie i kiedy chcesz z 6-Directions PERFORM

Wraz z zestawem do ślizgania 6-Directions PERFORM otrzymujesz przenośny i kompaktowy system treningu — możesz teraz zawsze i wszędzie trenować całe ciało, niezależnie od tego czy jesteś na siłowni, w domu, w podróży służbowej czy na wakacjach.

Zestaw zawiera instrukcję z podstawowymi ćwiczeniami i podstawowym programem z dwoma poziomami trudności, co ułatwia szybki początek treningu. Instrukcja obsługi jest w języku angielskim — z linkami do dodatkowych wersji językowych i internetowych filmów instruktażowych.

6D02
3 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Maty ślizgowe

Maty ślizgowe od 6 Directions to idealny produkt do treningu całego ciała, który potrafi nieźle dać w kość. Do zestawu dołączona jest instrukcja z przykładowymi ćwiczeniami, a kombinacji jest naprawdę sporo. Polecam!

Was this comment useful to you? Yes No