search

Opaska podrzepkowa/łokieć tenisisty Tendon Strap

79,00 zł
Brutto

Tendon Strap - opaska podrzepkowa/łokieć tenisisty firmy Breg.

Rozmiary: XS (30-33 cm), S (33-36 cm), M (36-38 cm), L (38-41 cm).

Rozmiar
Ilość
W magazynie

Opaska Tendon Strap ma uniwersalne zastosowanie. Jest odpowiednia zarówno na kolano, jak i na łokieć. Ma unikalny materiał, który skutecznie odprowadza wilgoć oraz zapewnia komfort noszenia. Odciąża więzadło rzepki i prostowniki nadgarstka.

Opaska nie zaczepia się o ubranie.

Rozmiary: XS (30-33 cm), S (33-36 cm), M (36-38 cm), L (38-41 cm).

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • zapewnia stabilność i ochronę dla uszkodzonych struktur.

Zastosowanie:

  • stany zapalne,
  • chondromalacja rzepki.

Opaska neoprenowa na łokieć Tendon Strap

Opaska na łokieć tenisisty Tendon Strap wyprodukowana jest przez firmę Breg z neoprenu, unikalnego materiału, który jest rozciągliwy, wytrzymały, miękki, wodoodporny oraz termoregulujący. Dzięki temu produkt ten z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia skórze prawidłowy przepływ powietrza oraz gwarantuje zachowanie optymalnej ciepłoty kontuzjowanego miejsca.

Opaska Tendon Strap na spadek siły w nadgarstku

Jeżeli odczuwasz słabość w ręce, głównie w nadgarstku, a przy tym dokucza Ci ostry ból zlokalizowany po zewnętrznej stronie łokcia, to świadczy to o rozwoju łokcia tenisisty. Jest to niezmiernie uciążliwe schorzenie, które powstaje na skutek powstawania mikro urazów oraz przeciążenia grupy mięśni w nadgarstku. Wówczas zapobiegawczo można zastosować opaskę tenisisty Tendon Strap, która ustabilizuje nadwyrężony prostownik nadgarstka. Może być także zastosowana zapaleniu łokcia golfisty oraz innych stanach zapalnych więzadeł nie tylko w obrębie łokcia, ale i kolana.

STAB23
199 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

zadowolony klient

Fajna opaska. U mnie idealnie sprawdziła się jak opaska na łokieć tenisisty. <br /> Nie kudłaci podkoszulków, nie zaczepia się o nic, odpowiednio ściska, można czyścić i nic z materiałem się nie dzieje. JA jestem zadowolony z kupna.

Was this comment useful to you? Yes No