search

Dopasowany usztywniacz nadgarstka Green Mueller

119,00 zł
Brutto

 Dopasowany usztywniacz nadgarstka Green firmy Mueller.

Rozmiar: S/M prawy, S/M lewy, L/XL prawy, L/XL lewy 

Po wybraniu rozmiaru, prosimy podać, której ręki dotyczy stabilizator.

Rozmiar
Ilość
W magazynie

Posiada elastyczne usztywnienie na górze oraz sztywny, anatomicznie wyprofilowany dół dla lepszej stabilizacji i komfortu. Jego oddychająca i lekka tkanina zapewnia wygodę podczas całodziennego użytkowania. Produkt ten wyprodukowany z przetworzonych plastikowych butelek.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • zapewnia stabilność i ochronę dla uszkodzonych struktur,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni.

Zastosowanie:

  • uraz,
  • niestabilność,
  • przeciążenia,
  • bóle reumatyczne.

S-M obwód nadgarstka 12-20 cm, L- XL 20-27 cm 

Usztywniacz nadgarstka Green Mueller

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, orteza nadgarstka Green Mueller, jest świetnie wyprofilowanym usztywniaczem, co pozwala na jego idealne dostosowanie do anatomicznego kształtu nadgarstka.

Za sprawą swojej nowoczesnej konstrukcji, o usztywnionej górze i elastycznym dole, orteza zapewnia pełną stabilizację stawu nadgarstkowego, przy zachowaniu wysokiego komfortu noszenia. Usztywniacz nadgarstka wykonany jest z lekkiego i oddychającego materiału – ręka nie poci się i ortezę można wygodnie nosić przez cały dzień.

Orteza nadgarstka Green Mueller – zastosowanie

Produkt ten to idealna opaska na nadgarstek dla osób cierpiących na zespół cieśni nadgarstka oraz pacjentów zmagających się z kontuzjami stawu nadgarstkowego. Idealnie sprawdza się również jako usztywniacz stawu nadgarstkowego w trakcie rehabilitacji pourazowej.

Usztywniacz nadgarstka przyspiesza powrót do zdrowia, przy okazji niwelując dolegliwości bólowe. Orteza chroni bowiem nadgarstek przed przeciążeniami i zapobiega nadwyrężeniom mięśni i stawu. Dlatego znajduje również zastosowanie przy niestabilności struktur nadgarstka oraz przy bólach reumatycznych.

Jak wybrać właściwy rozmiar opaski na nadgarstek?

Usztywniacz stawu nadgarstkowego Green Mueller dostępny jest w dwóch rozmiarach, bazujących na obwodzie nadgarstka. Są to rozmiary S – M (obwód nadgarstka 12-20 cm) oraz L – XL (obwód nadgarstka 20-27 cm). Mniejsza opaska na nadgarstek pasuje nawet na bardzo smukłe nadgarstki. A wygodna regulacja obwodowa ortezy umożliwia jej doskonałe dopasowanie.

STAB66
20 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam

Naprawdę wysokiej jakości usztywniacz nadgarstka. Idealnie wyprofilowany, dobrze przylega do dłoni, można mocno zapiąć, nic sie nie poluzowuje.

Was this comment useful to you? Yes No