search

Zestaw TRX Home 2

1 231,00 zł
Brutto

TRX to system profesjonalnych lin, który pozwala wykonać ponad 300 ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała. Każde z tych ćwiczeń można stopniować w zależności od poziomu sprawności. Wielkość oporu można dostosować poprzez przemieszczanie ciężaru ciała. Z TRX można korzystać niemal wszędzie, ponieważ ważny mniej niż kilogram, montuje się go krócej niż minutę, można go przechowywać w małej, podręcznej torbie.

Ilość
W magazynie

System profesjonalnych lin TRX wykorzystuje masę ciała i grawitację do stworzenia oporu podczas ćwiczeń.To wszystko czego potrzeba - TRX i ciało - nie są wymagane dodatkowe obciążenia. Trening w zawieszeniu jest bardzo pomocny w uprawianiu sportu, ponieważ poprawia równowagę mięśni, stabilność stawów, wzmacnia mięśnie brzucha. Bardzo szybko, bo w mniej niż 15 sekund można zmienić ćwiczenie co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening i umożliwia treningi w systemie cyklowym. 

Zestaw zawiera:

  • TRX HOME 2 System,
  • przewodnik „Jak zacząć”,
  • dostęp do platformy z materiałami video,
  • TRX uchwyt na drzwi,
  • taśmę umożliwiającą zawieszenie TRX w dowolnym miejscu,
  • woreczek TRX na sprzęt,
  • roczną subskrypcję na aplikację TRX.

Okres gwarancji: 12 miesięcy

SP05
5 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

genialny w swojej prostocie

Przybijam dużą piątkę, temu kto wymyślił pasy TRX! Z TRX można korzystać wszędzie: w domu, na spacerze, na wakacjach, na działce, można je przypiąć gdziekolwiek. Osobiście używam ich do treningu właściwego, ale też są odpowiednie do rozgrzewki i rozciągania. Ćwiczeń można wykonać setki i za to duży plus, bo trening nie jest nudny.

Was this comment useful to you? Yes No