search

Plastry krzyżowe Cross Tape spiral AcuTop

39,00 zł
Brutto

Plastry krzyżowe Cross Tape stosuje się głównie w przewlekłych bólach mięśniowych oraz stawowych, ale ich przeznaczenie nie ogranicza się jedynie do  tego rodzaju dolegliwości. Bardzo często swoje zastosowanie znajdują również w walce z problemami związanymi z bólem zębów, głowy, napięcia szyi, urazów sportowych, a także jako wsparcie podczas aktywności i podczas rehabilitacji.

Rozmiar do wyboru:

  • Typ A: 2,1 cm x 2,7 cm
  • Typ B: 2,8 cm x 3,6 cm
  • Typ C: 4,4 cm x 5,2 cm
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Plastry krzyżowe Cross Tape stymulują punkty spustowe (trigger points) najczęściej stosowane są przy bólach mięśniowych oraz stawowych, bardzo często aplikowane są w połączeniu z tapingiem medycznym.  

Wykorzystywane są najczęściej w przypadku: zapalenia stawów, skurczów i przeciążenia mięśni, bólu pooperacyjnego, zawrotów głowy, szumu w uszach, bólu pleców czy zapalenie zatok. Ta metoda leczenia jest również sposobem “walki” z fibromialgią. W większości przypadków po niedługim czasie stosowania cross tape zwiększa się mobilność i znacznie zmniejsza odczucie bólowe. Plastry wykonane są często z wysokiej jakości poliestru, poliuretanu i czystego akrylu. Są bezpieczne dla skóry i niemal niezauważalne dla oka. Zostały zaprojektowane tak, aby posiadały strukturę „drugiej skóry” i przez to nie ograniczały codziennej aktywności.

plastry krzyżowe Cross Tape stosowane w problemach bólowych

Plastry cross-tape dostępne są w trzech rozmiarach (typach). Rozmiar A (S) przeznaczony jest dla dzieci lub obszaru twarzy, może być używany przez dłuższy czas w obrębie miejsc, w których skóra narażona jest na silne rozciąganie. Rozmiary B (M) oraz C (L) dedykowane są większym obszarom ciała, które w mniejszym stopniu są narażone na rozciąganie np. zewnętrzna powierzchnia uda, ramion, nóg itp.

Materiał: 80% poliestru, 15% poliuretanu, 5% akrylu

Rozmiar do wyboru:

  • Typ A: 2,1 cm x 2,7 cm
  • Typ B: 2,8 cm x 3,6 cm
  • Typ C: 4,4 cm x 5,2 cm

Ilość listków w opakowaniu: 20 szt.

Klej: wodoodporny, akrylowy

Dostępny kolor: beżowy (typ A,B,C)

AcuTopCross
1 Przedmiot