• Wyprzedaż!
  • -4,00 zł
Klej do tejpów w atomizerze Mueller
search
  • Klej do tejpów w atomizerze Mueller

Klej do tapingu M-TAC Mueller 237 ml

89,00 zł
85,00 zł Zniżka 4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 89 zł
Brutto

Wzmacniający klej pod plastry kinezjologiczne M-Tac Mueller w wygodnej w użyciu butelce z atomizerem. Stosowanie kleju poprawia przyczepność plastrów względem skóry. Szczególnie pomocny jest podczas zwiększonego wysiłku lub pływania kiedy to wilgotność ciała jest większa i taśmy/tejpy mogłyby ulec odklejeniu.

Plastikowa butelka z atomizerem o pojemności 237 ml

Ilość
W magazynie

Klej do tapingu M-Tac Mueller

Klej do tapingu M-tac Mueller ma działanie wzmacniające. Ułatwia przyklejanie tejpów oraz zwiększa trwałość aplikacji. Stosowany w tapingu zdecydowanie poprawia przyczepność plastrów do skóry oraz wydłuża czas aplikacji, dlatego zaleca się, aby używać go przy wzmożonym wysiłku, pływaniu lub aplikowanie go w miejscach narażonych na zwiększoną potliwość np. stopy lub w miejscach zgięć np. łokcie. Klej do tejpingu przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio na taśmę i co ważne nie pozostawia plam.

Klej Mueller do tejpingu wzmacniający aplikację plastrów u sportowców

Zastosowanie kleju M-Tac Mueller:

  • klej do tapingu doskonale sprawdza się przy standardowej aplikacji taśm kinezjologicznych,
  • stosowany u pacjentów/sportowców w miejscach o nieregularnym kształcie bądź w zgięciach jak np. łokieć/kolano sprawia, że taśma się nie odklei i będzie spełniała swoją funkcję, 
  • stosowany w miejscach zwiększonej potliwości utrzymuje tejp na skórze, wilgotność nie obniża jego żywotności,
  • używany u osób o zwiększonej aktywności fizycznej powoduje, że tejpy nie odrywają się od ciała, dzięki temu zwiększa się komfort noszenia plastrów.

Plastikowa butelka z atomizerem o pojemności 237 ml

T001
7 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

zdecydowanie najlepszy

Klej do tapingu Mueller tuffner wspomaga plastrowanie, taśmy dobrze się trzymają, produkt jest zgodny z opisem, bezproblemowa wysyłka. Wszystko jest na plus!

Was this comment useful to you? Yes No