search

Klej do tapingu Mueller Tuffner Pre-tape szybkoschnący klej pod tape

109,00 zł
Brutto

Klej pod tejpy poprawiający przyczepność plastrów względem skóry. Szybkoschnący klej pod tejpy znajduje szczególne zastosowanie u pacjentów/sportowców w miejscach o nieregularnym kształcie bądź w zgięciach jak np. łokieć/kolano oraz w miejscach narażonych na dużą wilgotność, jak dłonie i stopy. Klej pod tejpy sprawia, że taśma nie odklei się i będzie spełniała swoją funkcję.

Pojemność 400 ml (waga 283g) 

Ilość
W magazynie

Klej do tapingu Mueller Tuffner Pre-tape

Klej pod tejpy Mueller wygodny w użyciu, ze względu na spray. Klej pod tejpy można stosować bezpośrednio na skórę lub na taśmę, dzięki temu poprawia się przyczepność plastrów do skóry. Klej jest łatwy i wygodny w aplikacji, a duża pojemność pozwala na długie korzystanie z produktu.  Klej pod tejpy znajduje szczególne zastosowanie u pacjentów/sportowców w miejscach o nieregularnym kształcie bądź w zgięciach jak np. łokieć/kolano oraz w miejscach narażonych na dużą wilgotność, jak dłonie i stopy. Klej pod tejpy sprawia, że taśma nie odklei się i będzie spełniała swoją funkcję.

Zastosowanie kleju Mueller Tuffner Pre-tape

  • klej pod tejpy doskonale sprawdza się przy standardowej aplikacji taśm kinezjologicznych,
  • stosowany u pacjentów/sportowców w miejscach o nieregularnym kształcie bądź w zgięciach jak np. łokieć/kolano sprawia, że taśma się nie odklei i będzie spełniała swoją funkcję, 
  • stosowany w miejscach zwiększonej potliwości utrzymuje tejp na skórze, wilgotność nie obniża jego żywotności,
  • używany u osób o zwiększonej aktywności fizycznej powoduje, że tejpy nie odrywają się od ciała, dzięki temu zwiększa się komfort noszenia plastrów.

Specyfikacja:

  • spray,
  • pojemność 400 ml (waga 283g) 
T002
12 Przedmioty