search

Kompres Quarkpack

55,00 zł
Brutto

Quarpack to nowoczesna forma wypróbowanej i przetestowanej owijki twarogowej, jest łatwy oraz szybki w użyciu. Quarpack to produkt w 100% naturalny. Działa przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, a także przeciwzapalnie.

Skład:

70% suchy proszek twarogowy

30% płatki celulozy spożywczej

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Od wieków znany jest domowy środek leczniczy, wypróbowany przez naszych przodków - twaróg - teraz dostępny jako natychmiastowy kompres. Potwierdzono, że proces kwasu mlekowego pozytywnie wpływa na obszary objęte stanem zapalnym, jest dobrze tolerowany przez skórę i jest łatwy w użyciu! 

Quarpack składa się z folii z tworzywa sztucznego, na którą przyczepiony jest miękki, przepuszczalny dla wody polar z suchym proszkiem. Jest bardzo łatwy w użyciu: umieść kompres stroną z polarem w dół do zimnej lub ciepłej wody. Po 1 minucie sproszkowany twaróg jest wilgotny, usuń kompres i delikatnie wyciśnij nadmiar płynu. Chusta jest gotowa do użycia. W zależności od obszaru, który ma być leczony, kompres można pociąć na maksymalnie 4 części przed namoczeniem.

Quarkpack oferuje 3 rodzaje leczenia:

1. Chłodne kompresy. W przypadku użycia zimnej wody proszek twarogowy staje się zimny - nałożony na leczony obszar ma przyjemny efekt chłodzący.

2. Intensywne kompresy chłodzące. Gotowy do użycia, wilgotny kompres wstaw do lodówki na co najmniej 20 minut przed nałożeniem. Okład z twarogu staje się bardzo zimny i ma szczególnie działanie przeciwbólowe.

3. Kompresy rozgrzewające. Moczyć w ciepłej wodzie (w zależności od tolerancji).

NAJLEPIEJ, ABY APLIKACJA BYŁA POWTARZANA 3 RAZY DZIENNIE.

Quarpack jest bardzo przyjazny dla skóry, polecany również kobietom w ciąży, matkom karmiącym, dzieciom i osobom starszym. Produkt nadaje się do regularnego stosowania. Kompresu nie wolno stosować w przypadku nadwrażliwości na białko mleka lub nietolerancji laktozy. Nie stosować leku QUARKPACK w przypadku infekcji skóry lub chorób skóry, takich jak Candida Albicans. Opakowanie przechowywać w chłodnym (nie powyżej 25 ° C), suchym miejscu i chronić przed promieniowaniem słonecznym. 

QP
2 Przedmioty