search

Sztuczny lód w sprayu ICEMIX - 400ml

13,00 zł
Brutto

Natychmiastowa pomoc przy stłuczeniach, naciągnięciach i skurczach mięśni. Bardzo łatwy w aplikacji.

Sztuczny lód ICEMIX

Pojemność: 400 ml

Ilość
W magazynie

Sztuczny lód w sprayu jest produktem stosowanym w czasie kontuzji, zwichnięć stawów, stłuczeń mięśni czy innych urazów. Służy złagodzeniu skutków urazu oraz uśmierzeniu bólu poprzez obniżenie temperatury ciała w miejscu kontuzji. Umożliwia szybkie podjęcie dalszej aktywności ruchowej nie dopuszczając do tworzenia się krwiaków i sińców. Preparat bezfreonowy, zawiera naturalne olejki eteryczne zmniejszające uczucie bólu. Może być stosowany w terapii kriogenicznej pod nadzorem lekarza.

Produkt bardzo łatwy w aplikowaniu.

Sposób użycia: Spryskać wahadłowym ruchem z odległości 20 cm kontuzjowane miejsce, nie dopuszczając do pojawienia się białego nalotu. Czynność ponawiać aż do zmrożenia tkanki. Nie stosować na otwarte rany i błony śluzowe.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku zakłóceń krążenia krwi, uczulenia na jeden ze składników czy ogólnego uczulenia na schłodzenie.

Właściwości:

  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • łagodzi ból,
  • zmniejsza opuchliznę.

Zastosowanie:

  • gabinet masażu,
  • klub sportowy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

 

Dostępny w opakowaniach: 200 ml, 400 ml.

ICE02
177 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Spoko produkt

Coś co obowiązkowo muszę mieć w domu i w plecaku. Kupiłem od razu kilka sztuk. Lód w sprayu lepiej działa niż okłada z kostek lodu. No polecam wszystkim, którzy mają styczność z jakimś sportem. Dla mnie rzecz nieodzowna a gram w nogę.

Was this comment useful to you? Yes No