search

Okład ciepło/zimno wielokrotnego użytku 7,5x35cm

17,00 zł
Brutto

Okład zimno/ciepło wielokrotnego użytku. Łatwy w użyciu, ekonomiczny i praktyczny żelowy okład. Natychmiastowa pomoc przy stłuczeniach, naciągnięciach, skurczach mięśni oraz obrzękach. Idealne zastosowanie po zabiegach operacyjnych (np. rekonstrukcja ACL, alloplastyka stawu biodrowego i kolanowego), poparzeniach i w stanach gorączkowych.

Okład  ciepło/zimno wielokrotnego użytku

Dostępne rozmiary: 7,5x35cm, 13x14cm, 16x26cm, 21x38cm, 30x40cm. 

Ilość
W magazynie

Żelowy okład zimno/ciepło wielokrotnego użytku to idealny sposób, by w każdej chwili mieć w domu zimny albo gorący okład. Trzymany w zamrażarce, w przypadku nagłego wypadku, np. stłuczenia, oparzenia, silnego bólu głowy, jest gotowy do użycia. Dodatkowo, jako okład zimny jest pomocny na: bóle zębów, opuchlizny, uderzenia, skręcenia a także inne kontuzje, ukąszenia owadów, zapalenia stawów.

Natomiast wyjęty z zamrażarki oraz włożony do gorącej wody (ok. 80 stopni C)  po kilku minutach zamienia się w gorący okład. Można go też podgrzać w kuchence mikrofalowej - wystarczy 1-2min podgrzewania. Stosowany jest głównie w przypadku: bólu wskutek wzmożonego napięcia mięśni, bólów reumatycznych, bólów chronicznych (lumbago), bolesnego miesiączkowania czy też skurczów mięśni.

Okłady żelowe stosowane są zamiast okładów parafinowych, gdyż badania naukowe pokazują, że te parafinowe mogą odwapniać kości.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • łagodzi ból,
  • zmniejsza opuchliznę i napięcie mięśniowe,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni.

Zastosowanie:

  • domowa apteczka,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa,
  • klub sportowy.

 

Żelowy okład zimno/ciepło wielokrotnego użytku Servoprax

Kraj produkcji: Niemcy

Dostępne rozmiary: 7,5x35cm, 13x14cm, 16x26cm, 21x38cm, 30x40cm. 

TZC08
4 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Niezawodny

Okład ciepło/zimno mam zawsze w zamrażarce, wtedy w razie jakichkolwiek kontuzji czy stłuczeń jest gotowy do użycia. Z racji tego, że jestem zawodnikiem drużyny piłki nożnej, różne stłuczenia zdarzają mi się dość często ;)

Was this comment useful to you? Yes No

Niezastąpione!

Jak dla mnie jest to podstawowy produkt w mojej apteczce. Co miesiąc mam potworne bóle miesiączkowe a ciepłe okłady uśmierzają mój ból. Po za tym są wielokrotnego użytku, a to jest dla mnie ważne.

Was this comment useful to you? Yes No