• Obecnie brak na stanie
search

Okład ciepło/zimno wielokrotnego użytku 30x40cm

39,00 zł
Brutto

Okład zimno/ciepło wielokrotnego użytku stosowany jest jako produkt bezpieczny i prosty w użyciu, jest natychmiastową pomocą przy stłuczeniach, naciągnięciach, skurczach mięśni oraz obrzękach. Doskonały do użycia po zabiegach operacyjnych (np. rekonstrukcja ACL, alloplastyka stawu biodrowego i kolanowego), poparzeniach i w stanach gorączkowych.

Okład  ciepło/zimno wielokrotnego użytku

Dostępne rozmiary: 7,5x35cm, 13x14cm, 16x26cm, 21x38cm, 30x40cm. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zaletą żelowego okład zimno/ciepło jest to, że jest produktem wielokrotnego użytku. Warto mieć go swojej apteczce domowej, aby w każdej chwili mieć pod ręką zimny albo gorący okład. W przypadku nagłego wypadku, np. stłuczenia, oparzenia, silnego bólu głowy wyjmujemy go po prostu z zamrażarki i jest gotowy do użycia. Dodatkowo, jako okład zimny jest pomocny na: bóle zębów, opuchlizny, uderzenia, skręcenia a także inne kontuzje, ukąszenia owadów, zapalenia stawów.

Jeśli  zostanie wyjęty z zamrażarki oraz włożony do gorącej wody (ok. 80 stopni C) w kilka minut zamienia się w gorący okład. Można go również bezpiecznie podgrzać w kuchence mikrofalowej - wystarczy 1-2min podgrzewania. Najczęściej stosowany jest w przypadku: bólu wskutek wzmożonego napięcia mięśni, bólów reumatycznych, bólów chronicznych (lumbago), bolesnego miesiączkowania czy też skurczów mięśni.

Okłady żelowe stosowane są zamiast okładów parafinowych, gdyż badania naukowe pokazują, że te parafinowe mogą odwapniać kości.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • łagodzi ból,
  • zmniejsza opuchliznę i napięcie mięśniowe,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni.

Zastosowanie:

  • domowa apteczka,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa,
  • klub sportowy.

 

Żelowy okład zimno/ciepło wielokrotnego użytku Servoprax

Kraj produkcji: Niemcy

Dostępne rozmiary: 7,5x35cm, 13x14cm, 16x26cm, 21x38cm, 30x40cm. 

TZC04