search

PINOFIT Dysk balansujący 39cm limonka

109,00 zł
Brutto

Dysk balansujący PINO wykorzystywany jest w ćwiczeniach równoważnych, dla kontroli równowagi i koordynacji ruchowej. Niestabilna powierzchnia dysku wymusza prawidłową postawę oraz zachowanie równowagi, przez co angażuje różne grupy mięśniowe całego ciała. 

Wymiar: 39 cm

Kolor: limonka

Ilość
Obecnie brak na stanie


Dysk balansujący PINO wykorzystywany jest w ćwiczeniach równoważnych, dla kontroli równowagi i koordynacji ruchowej. Niestabilna powierzchnia dysku wymusza prawidłową postawę oraz zachowanie równowagi, przez co angażuje różne grupy mięśniowe całego ciała. Systematycznie wykonywane ćwiczenia na dysku balansującym PINO przyczyniają się do poprawy sylwetki i lepszej koordynacji ruchowej.

Ćwiczenia balansujące są niezbędne dla osób, które mają problem z kręgosłupem - ćwiczenia na tę partię ciała pozwala na wzmocnienie mięśni ,a tym samym zmniejszenie bólu i dyskomfortu. 

Dysk ten służy zarówno do zabawy, rehabilitacji i ćwiczeń z osobami w każdej grupie wiekowej. Ćwiczenia podczas których warunkiem jest utrzymanie równowagi na niestabilnej powierzchni w różnych pozycjach (przysiad, na stojąco lub na jednej nodze) angażują mięśnie głębokie odpowiedzialne za prawidłową postawę i równowagę. Dysk pozwala na ćwiczenie i wzmacnianie zmysłu równowagi, uczy koordynacji ruchowej i wzrokowo - ruchowej. Trening na dysku do balansowania angażuje mięśnie brzucha, talii, ud i pośladków umożliwiając wysmuklenie i poprawienie sylwetki.

PAD40