search

Roller/wałek do masażu TRX 91,4 cm

149,00 zł
Brutto

Roller TRX do masażu tkanek głębokich oraz treningów stabilizacji. Wałek TRX jest idealny dla każdego kto potrzebuje zwiększyć mobilność i przyspieszyć regenerację potreningową. 

Kolor: czarny

Wymiary: 91,4 x 15 cm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Roller TRX do masażu

Wałek korekcyjny doskonały podczas treningu mięśni głębokich, idealny do ćwiczeń stabilizacyjnych i koordynacyjnych. Stanowi pomoc przy rozciąganiu całego ciała, służy jako  przyrząd do automasażu.

Doskonały przyrząd do treningu pilatesu, który wzmocni pracę mięśni głębokich, które są bardzo istotne w budowaniu siły, stabilizacji i świadomości własnego ciała. Długość rollera jest konieczna do wykonania wielu pozycji, w których ćwiczący może położyć się na rollerze całymi plecami wzdłuż, uzyskując tym samym możliwość pracy na niestabilnym podłożu. Poziom twardości rollera zadba o komfort użytkowników, pozwalając im także na wykonanie sesji rozluźniania mięśniowo-powięziowego.

Roller TRX do masażu tkanek głębokich oraz treningów stabilizacji. Wałek TRX jest idealny dla każdego kto potrzebuje zwiększyć mobilność i przyspieszyć regenerację potreningową. 

Z pomocą Pilates rollera wykonasz także ćwiczenia rozciągające i wiele ćwiczeń wzmacniających, w których roller posłuży Ci jako oparcie bądź spełni rolę dodatkowego ciężaru, który będziesz musiał opanować w pozycjach stojących, siedzących, jak i leżących.

ZASTOSOWANIE:

  • pilates
  • automasaż mięśniowo-powięziowy
  • wzmacnianie
  • rozciąganie
  • rehabilitacja

Kolor: czarny

Wymiary: 91,4 x 15 cm

TRX_R
2 Przedmioty