search

Bosu Balance Trainer Pink Edition

1 164,00 zł
Brutto

Bosu (akronim „both sides up”) jest dwustronnym przyrządem będącym unikalnym połączeniem piłki i stepu.

Średnica platformy: około 65 cm

Ilość
Obecnie brak na stanie

Bosu (akronim „both sides up”) jest dwustronnym przyrządem będącym unikalnym połączeniem piłki i stepu. Jedna strona tego przyrządu jest swego rodzaju pneumatyczną kopułą uginającą się przy każdym ruchu osoby ćwiczącej, druga zaś jest płaską i sztywną platformą. Bosu posiada dwie ukryte w zagłębieniach rączki, które ułatwiają swobodne odwracanie urządzenia z jednej strony na drugą.

Bosu daje ogromne możliwości w zakresie treningu równowagi. Idealnie sprawdza się zarówno w ćwiczeniach statycznych, jak i dynamicznych oraz takich, które poprawiają balans ciała. Bosu poważnie wpływa również na stabilizację tułowia.

Ćwiczenia można wykonywać na jednym lub kilku urządzeniach jednocześnie: wchodząc, schodząc, skacząc, klęcząc w dowolnym tempie, w najróżniejszych pozycjach. 

Jak napompować Bosu?

Umieść dokładnie końcówkę pompki w otworze na dnie i napompuj Bosu do wysokości około 23 cm.

BOS03
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Polecam serdecznie ten produkt

Trochę ruchu w domu i człowiek od razu lepiej się czuje.<br /> Serdecznie mogę polecić Państwu ten produt - BOSU BALANCE TRAINER PINK EDITION.<br /> Zakup był szybki, bez problemów. A co do przyrządu; bardzo łatwo się pompuje, ma dwie opcje piłka oraz step - osobiście wolę używać jako piłki. Wiele ćwiczeń można znaleźć na internecie i wykorzystać ten produkt na wiele sposobów.

Was this comment useful to you? Yes No