search

Tiguar duo ball 16/8cm (H)

31,00 zł
Brutto

Tiguar duo ball 16/8 cm (HARD) to przyrząd o dużej twardości przeznaczony do precyzyjnego rozluźniania mięśni i powięzi wzdłuż kręgosłupa.

Ilość
W magazynie

Tiguar duo ball 16/8 cm (H) dedykowany jest osobom o dowolnym poziomie zaawansowania, w celu  rozluźnienia napięcia mięśniowo - powięziowego. Tiguar duo ball 16/8 cm (H) powinien być wybierany przez osoby o delikatnej muskulaturze i poniżej 175 cm wzrostu, w szczególności polecany jest kobietom. 

Tiguar duo ball 16/8 cm (H) daje możliwość głębokiego masażu prostowników, przeznaczony jest do ucisku punktów spustowych mięśni wzdłuż kręgosłupa. Przyrząd ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących z powodu silnych bólów kręgosłupa i karku zarówno zmęczeniowych jak i przeciążeniowych, przeznaczony dla osób, których kręgosłup jest nadwyrężany każdego dnia, szczególnie dla spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Tiguar duo ball powstał głównie z myślą do pracy własnej podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych.

TIG14
10 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

przyrząd do rozluźniania mięśni

Super, Tiguar duo ball wersja mniejsza i mam też wersję większą. <br /> Zdecydowanie pomaga przy masażu. Czuć, że mięśnie przy kręgosłupie są fajnie rozluźnione.

Was this comment useful to you? Yes No