search

Tiguar mini roller 15/5cm (H)

33,00 zł
Brutto

Tiguar mini roller (HARD) jest produktem o dużej twardości. Przeznaczony jest do głębokiej i efektywnej relaksacji stóp, łydek, ramion, przedramion i dłoni. Polecany jest zarówno osobom początkującym oraz średniozaawansowanym jak i zaawansowanym a także profesjonalistom mającym już doświadczenie z rozluźnianiem napięcia mięśniowo - powięziowego.

Ilość
W magazynie

Tiguar mini roller 15/5 cm (H) charakteryzuje się głądką powierzchnią walcową. Pozwala rozluźnić napięcie mięśniowo - powięziowe małych grup mięśniowych co skutkuje ich szybszą regeneracją. Roller ten może być stosowany zarówno przed treningiem do początkowego rozgrzania mięśni jak również po treningu w celu zlikwidowania napięcia mięśniowo - powięziowego. Wałek Tiguar znajdzie również swoje zastosowanie w gabinetach medycznych i rehabilitacyjnych. Tiguar mini roller 15/5 cm (H) powstał głównie do pracy własnej podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych.

TIG19
10 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Mini roller Tiguar - sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji

Mini roller Tiguar to idealny przykład przedmiotu, który można pokochać gdy już pozna się jego niesamowite możliwości. Naprawdę genialnie rozluźnia napięcie mieśniowo - powięziowe małych grup mięśniowych i często stosuje go w swoim gabinecie, by nieco ulżyć swoim pacjentom.

Was this comment useful to you? Yes No