search

Gonge Kolorowa rzeka z wyspami i mostami

1 250,00 zł
Brutto

Kolorowa rzeka z wyspami i mostami to rozbudowana ścieżka sensoryczna, która dzięki swojej budowie oraz kolorystyce zachęca dzieci do aktywności fizycznej poprzez zabawę.

Ilość
Produkt z wydłużonym czasem realizacji.

Zestaw Kolorowa rzeka z wyspami i mostami zawiera 25 elementów dzięki, któremu można wykonać różnego rodzaju ćwiczenia, treningi równowagi czy grupowe zabawy ruchowe. Tor równoważny został wykonany z wysokiej jakości plastiku wykończonego antypoślizgową gumą na krawędziach co gwarantuje użytkownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Kolorowa rzeka z wyspami i mostami to zestaw, który dzięki swym unikalnym właściwościom znajdzie zastosowanie zarówno w placówkach edukacyjnych jak i rehabilitacyjnych.

Maksymalne obciążenie jednego elementu to 100 kg

Zawartość zestawu:

  • 3 x kolorowa rzeka (21 elementów)
  • wyspy do kolorowej rzeki ( 2 szt.)
  • mosty do kolorowej rzeki (2 szt.)
SI02
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Hit!

Kolorowa rzeka Gonge to hit w przedszkolu, w którym pracuję. Jakość, sam pomysł takiego sprzętu dla dzieci i kolorystyka zachwycają. Ilość zabaw i ćwiczeń jest nie ograniczona. Dzieci same chętnie wymyślają w co tym razem będą się bawić. Ćwiczenia poprzez zabawę to najlepszy sposób na trening równowagi i rozwoju sprawności u dzieci.

Was this comment useful to you? Yes No