KOSMETYKI DO MASAŻU CIAŁA

Balsamy, olejki i kremy to nieodłączne produkty podczas masażu leczniczego, relaksującego lub sportowego. Kosmetyki do masażu sprzyjają rozluźnieniu ciała, a przy okazji nawilżają skórę i w zależności od potrzeb czy też upodobań można wybrać kosmetyki bezzapachowe lub takie, które pozostawią na skórze piękny zapach. 

Balsamy, kremy i oliwki do masażu

Odpowiednio dobrane kosmetyki do masażu zapewniają komfort pracy dla terapeuty jak i pacjenta. W zależności od rodzaju masażu można zdecydować się na balsam, krem lub olejki/oliwki.

Należy pamiętać, że osłabiony i nieprzygotowany do wysiłku czy też przeciążony mięsień  nie jest w pełni wydajny. Niestety, ale okazuje się, że wtedy jest bardziej podatny na kontuzje. Dlatego właśnie obciążone mięśnie wymagają szczególnej pielęgnacji, regeneracji oraz przygotowania do wysiłku.

Profesjonalne kosmetyki do masażu zapewniają komfort pracy dla terapeuty jak i pacjenta. Naszej oferta zawiera wiele środków wspomagających masaż od oliwek i olejów po balsamy, żele czy pastę. Kosmetyki działają odżywczo, ujędrniająco oraz nawilżająco co zapewnia dodatkowe efekty lecznicze i estetyczne dzięki zabiegom masażu.

Kosmetyki do masażu

Aktywne filtry