Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Kostki do jogi

Klocek do jogi to jeden z podstawowych akcesoriów używanych podczas ćwiczeń jogicznych. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę doskonałej jakości kostek do jogi wykonanych z różnych materiałów. Szczególną popularnością cieszą się kostki do jogi z pianki, z drewna czy też klocki do jogi z korka.

Kostka do jogi – jak używać?

Klocki do jogi są akcesoriami szczególnie pomocnymi podczas ćwiczeń wymagających znacznego rozciągnięcia. Między innymi z tego powodu są one bardzo często i bardzo chętnie używane przez osoby początkujące. Ćwiczenia z kostką do jogi dodatkowo są uważane za bezpieczniejsze i sprawiające mniej trudności podczas ich wykonywania. Odpowiednio dobrana kostka do jogi z pianki jest w stanie zapewnić początkującemu joginowi właściwe wsparcie i dać odpowiedni komfort podczas kolejnych asan.

Kostka do jogi, blok do jogi Manduka wspiera praktykę jogi, dla osób początkujących i zaawansowanych

Ćwiczenia z kostką do jogi

Kostki do jogi, bez względu na to, z jakiego materiału zostaną wykonane, stanowią doskonałe wsparcie dla osób ćwiczących jogę. Głównie chodzi tu o osoby początkujące, zmagające się z niedostatecznym rozciągnięciem, ale nie tylko. Klocków do jogi używa się na każdym stopniu zaawansowania, zarówno na etapie nauki konkretnych asan, jak i już po opanowaniu ich do perfekcji. Klocek do jogi zwykle wykorzystywany jest podpórka w pozycjach wymagających leżenia tyłem, w pozycjach stojących (np. w pozycji trójkąta), siedzących, a także w przypadku asan nakazujących odpowiednie skręcenia ciała. Ćwiczenia, w trakcie których wykorzystuje się klocki do jogi, słyną z tego, iż doskonale modelują sylwetkę jogina i wzmacniają jego mięśnie.

Kostki do jogi

Aktywne filtry