DIAGNOSTYKA - KLUCZOWY ELEMENT SKUTECZNEGO LECZENIA.

    Diagnostyka to bardzo ważna część medycyny, która umożliwia obiektywną ocenę stanu zdrowia pacjenta. Pomaga zlokalizować rozbieżności, problemy w narządach ruchu. Kompetencja i profesjonalizm w prawidłowej diagnostyce jest kluczowym elementem skutecznego leczenia. 

    Fizjoterapeuta, który posiada obszerną wiedzę na temat układu ruchu i ciała człowieka, potrafi rozpoznać zaburzenia i napięcia w ludzkim ciele. Przeprowadzenie skrupulatnego wywiadu, testów funkcjonalnych, a także analizę chodu pozwala dobrać odpowiednią metodykę terapeutyczną.

    Nasza oferta zawiera kilka takich urządzeń diagnostycznych wspomagających pracę w sektorze medycznym. 

    W pierwszej grupie posiadamy młotki neurologiczne: Babińskiego, Taylora oraz Buck. Młotki neurologiczne pomagają w wykryciu nieprawidłowości w ośrodkowym i obwodowym układzie nerwowym. Kolejna grupa to goniometry w różnych rozmiarach oraz skalach, których używa się do pomiarów zakresu ruchu stawów. Ostatnią grupą są kamertony - przyrządy przeznaczone do badania neurologicznego, w szczególności przewodnictwa kostnego i powietrznego (audiometria), oceny słuchu i odczuwania wibracji.

Diagnostyka

Aktywne filtry