TIGUAR - PROFESJONALNE GUMY DO ĆWICZEŃ.

    Gumy treningowe Tiguar umożliwiają zwiększenie efektywności ćwiczeń poprzez dodanie oporu. W naszej ofercie posiadamy gumy do ćwiczeń Tiguar Mini Bands oraz  Power band GT by Tiguar.

    Tiguar Mini Bands to pętla, która wspomoże trening brzucha i nóg. Nadaje się zarówno do rozgrzewki, jak i ćwiczeń siłowych w treningu personalnym i zajęciach grupowych, a także podczas rehabilitacji. Pozwalają dodatkowo zaktywizować mięśnie środka, mięśnie synergistyczne oraz mięśnie stabilizujące w obszarze bioder i ramion. Zdecydowanie zwiększają efektywność ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała. Praktyczne gumy do ćwiczeń mogą być użyte wszędzie – w domu, w terenie, w klubie fitness i w podróży.  Dostępne są w czterech wariantach oporu oznaczonych kolorami: żółty, zielony, niebieski, czarny.

Guma do ćwiczeń Tiiguar w zestawie mini bands

    Kolejna propozycja to profesjonalne gumy przygotowane we współpracy z Jakubem Podgórskim, twórcą koncepcji GT. Power band GT to niezwykle wytrzymałe gumy wykorzystywane nie tylko w tym rodzaju treningu, ale także we wszechstronnym przygotowaniu sportowym (motorycznym). Można je z łatwością dobierać - dzięki czterem stopniom oporu - w zależności od potrzeb ćwiczącego i stopnia zaawansowania. Ich niekonwencjonalność polega na pionierskim systemie oznaczania stopnia oporu gumy, który sygnalizuje, ile siły należy jeszcze włożyć w jej optymalne rozciągnięcie podczas ćwiczenia. Zapewniają one odpowiednią intensywność wykonywanych ćwiczeń bez względu na poziom sprawności uczestników danego treningu.

Guma oporowa Power band GT Tiguar

Tiguar

Aktywne filtry