Modele anatomiczne człowieka

Anatomia jest nauką o budowie ciała człowieka. Dla niektórych jest to oczywiste, z czego składa się ciało ludzkie. Niestety wiele osób nie potrafi wymienić podstawowych elementów czaszki czy też śródstopia. Pomóc nam w tym mogą modele anatomiczne. Są to przykładowe modele przedstawiające określony fragment ciała w różnorodnej szczegółowości.

Modele ogólne oraz bardziej szczegółowe

Na rynku dostępne są różnorodne modele anatomiczne człowieka. Mnogość może przyprawić o zawrót głowy. Występują takie rodzaje jak modele anatomiczne dla dzieci czy dla lekarzy. Są egzemplarze z opisem, jak również o różnorodnej szczegółowości. Wszystko uzależnione od zapotrzebowania. Dla szkół można zakupić modele mniej szczegółowe przedstawiające tylko ogólne najważniejsze elementy ciała człowieka. Pomogą one przyswoić dzieciom wiedzę z lekcji biologii. Dla studentów medycyny warto zainwestować w bardzo szczegółowe modele, ponieważ będą one dokładnie omawiane na zajęciach. Na nich będą się uczyć przyszli lekarze, a więc niezbędna będzie precyzyjność wykonania.Budowa modeli anatomicznych

Każdy model przedstawia określoną część ciała człowieka, na przykład model czaszki. Można też zakupić wersję obejmująca całe ciało, określone narządy czy też kościec. Wszystkie elementy wykonane są z niezwykłą dbałością, posiadają odpowiednią kolorystykę, jak również dopasowany podest czy też wieszak. Modele z opisem zawierają szczegółową charakterystykę przedstawianego organu. Ułatwia to szybkie rozpoznanie i przybliżenie pełnionej funkcji.

Dzięki profesjonalnym modelom anatomicznym można szybko i w niezwykle prosty sposób zapoznać się z ciałem człowieka, organami oraz ich połączeniem. Należy jednak zwrócić uwagę podczas zakupu na to, co jest nam potrzebne. Nie zawsze musimy kupować cały model człowieka, niekiedy wystarczy nam jakiś wycinek. Taka opcja jest przydatna szczególnie lekarzom o określonej specjalizacji takiej jak ginekolog czy też ortopeda. Mogą oni przedstawić pacjentowi w gabinecie, o jaki organ dokładnie chodzi i co należy leczyć.Oferujemy Państwu najwyższej jakości modele anatomiczne niemieckiej firmy Erler-Zimmer. Firma ta istnieje na rynku od ponad 65 lat,  z niezwykłą dbałością i zaangażowaniem podchodzi do jakości produktów. Każdy produkt poddawany jest kontroli jakości, bez wyjątku co powoduje, że otrzymane produkty są pierwszej klasy. Dzięki najnowszej technologii produkty firmy Erler-Zimmer są rzeczywistym odzwierciedleniem struktur anatomicznych człowieka., służą jako pomoc dydaktyczna dla studentów, fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy.

Modele anatomiczne

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-21 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Erler-Zimmer czaszka...

Erler-Zimmer czaszka osteopatyczna,22 części

Cena podstawowa 1 585,00 zł -466,00 zł Cena 1 119,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -466,00 zł
Erler-Zimmer model...

Erler-Zimmer model pojedynczych kręgów 8szt.

Cena podstawowa 413,00 zł -84,00 zł Cena 329,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -84,00 zł
Erler-Zimmer model kończyny...

Erler-Zimmer model kończyny górnej z łopatką

Cena podstawowa 606,00 zł -207,00 zł Cena 399,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -207,00 zł
Erler-Zimmer model...

Erler-Zimmer model elastycznej stopy z fragmentami kości...

Cena podstawowa 611,00 zł -212,00 zł Cena 399,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -212,00 zł