Modele anatomiczne człowieka

Anatomia jest nauką o budowie ciała człowieka. Dla niektórych jest to oczywiste, z czego składa się ciało ludzkie. Niestety wiele osób nie potrafi wymienić podstawowych elementów czaszki czy też śródstopia. Pomóc nam w tym mogą modele anatomiczne. Są to przykładowe modele przedstawiające określony fragment ciała w różnorodnej szczegółowości.

Modele anatomiczne ogólne oraz bardziej szczegółowe

Na rynku dostępne są różnorodne modele anatomiczne człowieka. Mnogość może przyprawić o zawrót głowy. Występują takie rodzaje jak modele anatomiczne dla dzieci czy dla lekarzy. Są egzemplarze z opisem, jak również o różnorodnej szczegółowości. Wszystko uzależnione od zapotrzebowania. Dla szkół można zakupić modele mniej szczegółowe przedstawiające tylko ogólne najważniejsze elementy ciała człowieka. Pomogą one przyswoić dzieciom wiedzę z lekcji biologii. Dla studentów medycyny warto zainwestować w bardzo szczegółowe modele, ponieważ będą one dokładnie omawiane na zajęciach. Na nich będą się uczyć przyszli lekarze, a więc niezbędna będzie precyzyjność wykonania.

model anatomiczny czaszka 22 elementów Erler Zsimmer

Budowa modeli anatomicznych

Każdy model anatomiczny przedstawia określoną część ciała człowieka, na przykład model czaszki. Można też zakupić wersję obejmująca całe ciało, określone narządy czy też kościec. Wszystkie elementy wykonane są z niezwykłą dbałością, posiadają odpowiednią kolorystykę, jak również dopasowany podest czy też wieszak. Modele z opisem zawierają szczegółową charakterystykę przedstawianego organu. Ułatwia to szybkie rozpoznanie i przybliżenie pełnionej funkcji.

Dzięki profesjonalnym modelom anatomicznym można szybko i w niezwykle prosty sposób zapoznać się z ciałem człowieka, organami oraz ich połączeniem. Należy jednak zwrócić uwagę podczas zakupu na to, co jest nam potrzebne. Nie zawsze musimy kupować cały model anatomiczny człowieka, niekiedy wystarczy nam jakiś wycinek. Taka opcja jest przydatna szczególnie lekarzom o określonej specjalizacji takiej jak ginekolog czy też ortopeda. Mogą oni przedstawić pacjentowi w gabinecie, o jaki organ dokładnie chodzi i co należy leczyć.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości modele anatomiczne niemieckiej firmy Erler-Zimmer. Firma ta istnieje na rynku od ponad 65 lat,  z niezwykłą dbałością i zaangażowaniem podchodzi do jakości produktów. Każdy produkt poddawany jest kontroli jakości, bez wyjątku co powoduje, że otrzymane produkty są pierwszej klasy. Dzięki najnowszej technologii produkty firmy Erler-Zimmer są rzeczywistym odzwierciedleniem struktur anatomicznych człowieka., służą jako pomoc dydaktyczna dla studentów, fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy.

Modele anatomiczne

Aktywne filtry

Erler-Zimmer czaszka...

Erler-Zimmer czaszka osteopatyczna, 22 części 4708

Cena podstawowa 1 669,00 zł -419,00 zł Cena 1 250,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1669 zł
  • -419,00 zł
Model lędźwiowego odcinka...

Model lędźwiowego odcinka kręgosłupa z miednicą i...

Cena podstawowa 690,00 zł -191,00 zł Cena 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 690 zł
  • Wyprzedaż!
  • -191,00 zł
Erler-Zimmer model kręgów...

Erler-Zimmer model kręgów lędźwiowych z przepukliną dysku...

Cena podstawowa 425,00 zł -126,00 zł Cena 299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 425 zł
  • Wyprzedaż!
  • -126,00 zł
Erler-Zimmer model...

Erler-Zimmer model pojedynczych kręgów 8szt. 4098

Cena podstawowa 449,00 zł -220,00 zł Cena 229,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 449 zł
  • Wyprzedaż!
  • -220,00 zł