BLACKROLL - wałki, rollery, piłeczki.

    BLACKROLL to niemiecka firma założona przez Jürgen Dürr w 2007 r. W roku 2009 marka Blackroll została nagrodzona prestiżową nagrodą „Phyzio Prize”.

    Blackroll oferuje uniwersalne produkty do rolowania ciała. Przeznaczone one są dla każdego bez względu na wiek czy rodzaj i stopień aktywności sportowej. Rollery stosowane w formie automasażu i prostych ćwiczeń wspomagają elastyczność i wydajność układu mięśniowego, umożliwiają łatwą i szybką regenerację napiętych mięśni i ciała wskutek przetrenowania a także polepszają wygląd skóry, zmniejszają cellulit oraz stymulują krążenie krwi. Rolowanie jest uzupełnieniem tradycyjnego treningu oraz klasycznych metod leczenia takich jak fizjoterapia, masaż czy też osteopatia. Wałki i rollery Blackroll dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach oraz w różnych stopniach twardości.

    Blackroll to produkty do rolowania ciała. Rollery i wałki Blackroll wykorzystywane i polecane przez najlepszych terapeutów i sportowców na całym świecie.

OFERTA PROFIREH - RODZAJE ROLLERÓW.

Gładkie wałki do ćwiczeń firmy Blackroll występują w trzech wariantach twardości: 

Wałek do masażu Blackroll Med najlepszy dla osób  z wysokim napięcie mięśniowym

Standard - przeznaczony dla osób ze średnim napięciem mięśniowym, jest to model o średniej gęstości i twardości, co przemawia za jego uniwersalnością,

Med - jest o 20% miększa od wersji Standard i rekomendowana osobom, które cierpią na dużą wrażliwość bólową i wysokie napięcie mięśniowe, a także kobietom o drobnej budowie ciała, 

Pro - twardsza od wersji Standard, aż o 50%, przez co jest dedykowana osobom o większej masie ciała, niskim napięciu mięśniowym i wysokim progu bólowym; służy do intensywniejszych ćwiczeń.

Perforowane wałki do ćwiczeń służą większej stymulacji. Doskonale nadają się do walki z cellulitem. W naszym sklepie proponujemy wersje:

Perforowany roller Blackroll Flow do większej stymulacji, doskonały do walki z cellulitem

Groove Standard – model o średniej gęstości i twardości,

Groove Pro – twardszy od poprzednika o 50%,

Flow - posiada unikatową zębatą powierzchnię, która zmienia intensywność stymulacji tkanek w zależności od kierunku ułożenia wałka.

Warto pamiętać, że dostępne są również mini rollery, piłki oraz duoball:

Piłeczka Blackroll idealna do masażu nawet w najtrudniejszych i mniej dostępnych miejscach.

Blackroll Mini służy do selektywnego masażu stóp, ramion oraz innych części ciała. Można używać go na stole, podłodze czy przy ścianie, charakteryzuje się standardową gęstością i twardością.

Piłeczki, które służą do masażu poszczególnych partii ciała, do których roller nie dotrze lub dotarłby z trudem.

Blackroll Duoball, który służy do masażu okolic kręgosłupa. Są to połączone ze sobą dwie piłeczki, a zagłębienie między nimi zapewnia celowany i bardzo efektywny masaż mięśni przykręgosłupowych.

Blackroll

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry