Maty do jogi - najlepsze marki, wysoka jakość, szeroki wybór.

Bez względu na to, na  jakim poziomie zaangażowania i umiejętności jesteś w praktykowaniu jogi, należy wiedzieć , że mata do jogi to pierwszy krok do tego, aby dobrze i przede wszystkim bezpiecznie wykonywać poszczególne asany. Mata do jogi powinna być w odpowiednim rozmiarze - nie może być za mała. Do tego należy zwrócić również uwagę na przyczepność maty, jej rozciągliwość i materiał z jakiego jest wykonana. Swoją matę do jogi możesz wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Mata do jogi Manduka rekomendowana przez najlepszych joginów na całym świecie.

 Jeśli jesteś początkującym joginem, powinieneś wyposażyć się przede wszystkim w matę do jogi, która nie tylko wyznacza miejsce ćwiczeń, ale też chroni przed kontuzjami. W naszym sklepie znajdziesz maty renomowanej firmy Manduka, która udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Kultowe maty Manduka uważane są za jedne z najlepszych mat do jogi na świecie. Są niezwykle komfortowe, zapewniają świetną amortyzację i przyczepność, a jakość ich wykonania zadowoli najbardziej wymagających klientów. Są też niezwykle wytrzymałe, można je stosować praktycznie wszędzie: w ulubionym miejscu na świeżym powietrzu, na siłowni, w domu...Zawdzięczają to zastosowanemu do ich produkcji unikalnemu materiałowi, który jest niezwykle odporny na zużywanie się związane z upływem czasu.

Zaprojektowane w Szwajcarii przez AIREX® maty do jogi Calyana Prime to przyjemne w dotyku i przyjazne dla ciała maty gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji. Maty do jogi Calyana Prime wytwarzane są ekologicznie z tworzywa PVC, nie zawierają lateksu i ftalanów ani innych zmiękczaczy.

Profesjonalna mata do jogi Tiguar, która pozwala wykonywać wszystkie asany w sposób komfortowy, stabilny oraz bezpieczny. Mata do jogi Tiguar Yoga Basic idealna jest do jogi dynamicznej. Atutem maty tiguar yoga basis, jest to że mata  jest cienka, tworzywo, z którego została wykonana, jest miękkie i przyjemne w dotyku, gwarantując komfortowy trening, dodatkowo posiada metalowe oczka, umożliwiające przechowywanie jej na wieszaku, a także przyjemny dla oka design.

 

Maty do jogi

Aktywne filtry

Airex Calyana Prime mata do...

Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi

Cena podstawowa 390,00 zł -161,00 zł Cena 229,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 390 zł
 • Wyprzedaż!
 • -161,00 zł
Mata Manduka PRO Lite...

Mata Manduka PRO Lite Yogamat 4,7mm - różne kolory

Cena podstawowa 409,00 zł -30,00 zł Cena 379,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 409 zł
 • Wyprzedaż!
 • -30,00 zł
Mata Manduka do jogi eKO...

Mata Manduka do jogi eKO 5mm Acai Midnight

Cena podstawowa 449,00 zł -40,00 zł Cena 409,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 449 zł
 • Wyprzedaż!
 • -40,00 zł
Mata Manduka do jogi eKO...

Mata Manduka do jogi eKO 5mm Surf Marbled

Cena podstawowa 449,00 zł -40,00 zł Cena 409,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 449 zł
 • Wyprzedaż!
 • -40,00 zł
Mata Manduka do jogi eKO...

Mata Manduka do jogi eKO Lite Yogamat 4mm - różne kolory

Cena podstawowa 399,00 zł -40,00 zł Cena 359,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 399 zł
 • Wyprzedaż!
 • -40,00 zł