Poduszki do spania

PROFIREH dysponuje dużym wyborem najlepszych poduszek do spania Theraline oraz Blackroll. Tutaj znajdziesz również poduszki dla niemowląt, dzieci, a także doskonałe poduszki do karmienia dla świeżo upieczonych mam.

Oryginane poduszki Theraline dla całej rodziny

Theraline to oryginalne poduszki dla całej rodziny. Theraline dla niemowląt to nowoczesne poduszki, które zabezpieczają główkę dziecka i czynią sen komfortowym. Specjalny układ struktur zastosowany w poduszkach Theraline zapewnia całkowitą przepuszczalność powietrza, co w przypadku przewrócenia się dziecka na brzuch umożliwia swobodne oddychanie, zapewni maleństwu wygodę i bezpieczeństwo oraz nie dopuści do powstania zniekształceń, które są częste przy użyciu „tradycyjnych” poduszek.

Poduszka siódemka do spania

Theraline oferuje również poduszki rogale/księżyce dla karmiących mam. Sprawdzają się one także jako poduszki turystyczne dla dzieci i dorosłych oraz w bezpiecznym układaniu niemowlęcia na boku, plecach i na brzuchu. Największym hitem jest poduszka w kształcie „7”, tzw. poduszka siódemka która w przyjemny i naturalny sposób podtrzymuje całe ciało, szczególnie w obrębie szyi i na obszarze obręczy barkowej, zapewniając jednocześnie doskonałą amortyzację nóg.

Bardzo ważne jest to, że każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

BLACKROLL® RECOVERY PILLOW to innowacyjna poduszka do spania  poprawi komfort spania, sprawi, że niezależnie od pozycji w jakiej śpisz, zawsze będziesz budził się wyspany, bez napięć w okolicy karku i szyi. 

Poduszki

Aktywne filtry