search

Poduszka dla Niemowląt Theraline

129,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 129 zł
Brutto

Innowacyjna poduszka dla niemowląt, która zadba o zdrowy sen Twojego dziecka.

Poduszka do spania dla niemowląt jest, niezwykle przyjemna w dotyku, całkowicie przewiewna - zapewni bezpieczeństwo i wygodę Twojemu dziecku podczas długiego leżenia. Poduszka dla niemowląt chroni główkę dziecka przed deformacją lub odkształceniem.

Zalecana dla dzieci do 7 kg

Wymiary: 21 x 20 x 3 cm

Ilość
W magazynie

Poduszka do spania dla niemowląt

Innowacyjna poduszka dla niemowląt, która zadba o zdrowy sen Twojego dziecka. W pierwszych miesiącach życia kości czaszki są bardzo delikatne i łatwo ulegają zniekształceniom. W zwykłych, standardowych poduszkach siły nacisku rozkładają się nierównomiernie, co często prowadzi do deformacji. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nowoczesna poduszka dla niemowląt, która zabezpiecza główkę Twojego dziecka i czyni sen komfortowym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, poduszka dla niemowląt Theraline przyjmuje anatomiczny kształt, chroniąc główkę dziecka przed deformacją lub odkształceniem.

Poduszka dla niemowląt Theraline w żaden sposób nie ogranicza naturalnej swobody ruchów dziecka. 

W przypadku istniejących już deformacji pomaga i przyspiesza korekcję. Specjalny układ struktur zastosowany w poduszce do spania dla niemowląt Theraline zapewnia całkowitą przepuszczalność powietrza, co w przypadku przewrócenia się dziecka na brzuch umożliwia swobodne oddychanie. 

W dzisiejszych czasach obserwuje się wiele nieprawidłowości w kształcie i wymiarach główki niemowlęcia. Zaburzenia te występują w pierwszym roku życia, kiedy kości czaszki są bardzo delikatne, a szybko rosnący mózg wytwarza dodatkowe ciśnienie na te struktury. Często takie deformacje są błędnie uważane za prawidłowe, a rodzice słyszą, że dziecko z tego „wyrośnie”.

Jak działa poduszka dla niemowląt Theraline?

Prosty pomysł, a zarazem innowacyjny projekt zapewni dziecku wygodę i bezpieczeństwo w trakcie snu i leżenia. Anatomiczny kształt w połączeniu z użyciem wysokiej jakości perforowanego materiału utrzymuję główkę w odpowiedniej pozycji, równomiernie rozkładając siły nacisku. Dziecko spokojnie może obracać główkę we wszystkich kierunkach, tym samym zaspokajając ciekawość otaczającego świata. 

Nowa poduszka dla niemowląt Theraline zapewni twojemu maleństwu wygodę i bezpieczeństwo w dzień i w nocy. Nie dopuści do powstania zniekształceń, które są częste przy użyciu „tradycyjnych” poduszek.

Zalecana dla dzieci do 7 kg

Właściwości poduszki do spania dla niemowląt:

  • najwyższa jakość,
  • zapobiega odkształcaniu się główki dziecka,
  • materiał przyjemny w dotyku,
  • oddychająca.

Wymiary: 21 x 20 x 3 cm

Kraj produkcji: Niemcy

Każda poduszka Theraline posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Instytutu Hohenstein, który daje Ci pewność zakupu produktu oraz gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

POD1
13 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobry materiał

Poduszki dla niemowląt kompletni bezzapachowe, co mnie niezmiernie ucieszyło. Dziecko nic się nie poci, poduszka przewiewna. W miesiącach letnich bardzo nam się przydała.

Was this comment useful to you? Yes No