PINOFIT TAŚMY DO ROZCIĄGANIA.    

PINO przekonuje produktami do fizjoterapii, masażu i zabiegów na całe ciało najwyższej jakości. Firma PINO dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się ekspertem w zabiegach zdrowotnych zorientowanych na zdrowie i profilaktycznych zabiegach. PINO przywiązuje ogromną wagę do traktowania z szacunkiem ludzi i przyrody dzięki temu jest wiarygodnym partnerem profesjonalnych terapeutów, masażystów i trenerów fitness.

Taśmy Pinofit są oryginalnym produktem naturalnym wykonanym z czystego lateksu. Odpowiednie są dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu sprawności fizycznej. Taśmy Pinofit umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnych ćwiczeń treningowych z progresywnym oporem oraz wspomagają rehabilitację. Różne kolory taśm Pinofit determinują jej opór co stanowi idealny wybór dla różnych stopni sprawności osób ćwiczących, pozwalają także na dobranie indywidualnego programu ćwiczeń. Taśmy Pinofit są również doskonałym przyrządem do rozciągania i rozgrzewania przed treningiem.

Taśmy Pinofit o wszechstronnym zastosowaniu. Pinofit to nieodłączna część rozciągania i rozgrzewania przed treningiem. Pinofit idealne do ćwiczeń sprawnościowych.

Pinofit

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry