Taśmy do ćwiczeń, gumy oporowe PINOFIT

    Taśmy do ćwiczeń Pinofit są oryginalnym produktem naturalnym wykonanym z czystego lateksu. Odpowiednie są dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu sprawności fizycznej. Taśmy do ćwiczeń Pinofit umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnych ćwiczeń treningowych z progresywnym oporem oraz wspomagają rehabilitację. Różne kolory taśm do ćwiczeń Pinofit determinują jej opór co stanowi idealny wybór dla różnych stopni sprawności osób ćwiczących, pozwalają także na dobranie indywidualnego programu ćwiczeń. Gumy oporowe Pinofit są również doskonałym przyrządem do rozciągania i rozgrzewania przed treningiem.

Zastosowanie gumy do ćwiczeń w treningu z progresywnym oporem.

    PINO przekonuje produktami do fizjoterapii, masażu i zabiegów na całe ciało najwyższej jakości. Firma PINO dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się ekspertem w zabiegach zdrowotnych zorientowanych na zdrowie i profilaktycznych zabiegach. PINO przywiązuje ogromną wagę do traktowania z szacunkiem ludzi i przyrody dzięki temu jest wiarygodnym partnerem profesjonalnych terapeutów, masażystów i trenerów fitness.

Taśmy do ćwiczeń Pinofit o wszechstronnym zastosowaniu. Guma oporowa Pinofit to nieodłączna część rozciągania i rozgrzewania przed treningiem oraz do ćwiczeń sprawnościowych.

Pinofit

Aktywne filtry