Poduszka do siedzenia wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy.

    Dla tych, którzy uważają, że piłka do siedzenia, szczególnie w pracy to zbytnia ekstrawagancja, dziwactwo, polecamy Pezzi Fit-Sit, czyli nierzucającą się w oczy poduszkę do siedzenia, którą wystarczy nałożyć na klasyczne krzesło. Poduszka do siedzenia wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy, przez co odciąża kręgosłup lędźwiowy. Dodatkowo przynosi ulgę także podczas prowadzenia samochodu. Stopień twardości poduszki Fit-Sit można bardzo łatwo regulować spuszczając z niej powietrze lub dopompowując ją. 

    Podobnie sprawdzi się poduszka Pezzi Fit-Sit Evo, do której dołączony jest pokrowiec oraz pompka. Ten model również posiada możliwość regulowania stopnia napompowania w celu uzyskania pożądanej elastyczności. Poduszka do siedzenia Pezzi Fit-Sit Evo wyposażona jest ponadto w dwa eliptyczne otwory, które zapewniają jeszcze wyższy komfort użytkowania. 

Dyski te - poza używaniem ich do ćwiczeń równoważnych - można stosować także w charakterze poduszki do siedzenia. Polecamy rozważenie zakupu jednego z renomowanych beretów: TOGU, PINOFIT czy Pezzi Activa.

Poduszki do siedzenia

Aktywne filtry

Pezzi Fit Sit® Evo

Pezzi Fit Sit® Evo

Cena 269,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 269 zł
Poduszka do siedzenia Pezzi...

Poduszka do siedzenia Pezzi Fit Sit® różne kolory

Cena podstawowa 109,00 zł -20,00 zł Cena 89,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -20,00 zł