ROLLERY DO AUTOMASAŻU

    Wałki do masażu zostały zaprojektowane i wykonane w celu użytkowania w różnych sektorach jak sport, fitness, gimnastyka oraz sektor medyczny. Głównym zadaniem tych przyrządów jest delikatne stymulacja, poprawa krążenia krwi i zmniejszenie napięcia mięśniowego. W tej kategorii oferujemy takie rodzaje wałków jak Activ Roll Gymnic,  wałki włoskiej marki Ledragomma - Pezzi Stimu Roll i Pezzi Twin Roll oraz przyrząd Thera Press.

    Wałek do masażu Activ Roll wykonany jest z twardej gumy pokrytej miękkimi kolcami, który ma na celu pobudzać oraz rozluźniać mięśnie  a także zapewnić poprawę krążenia krwi. Najczęściej stosowany jest do masażu stóp i pleców, refleksologii i ćwiczeń zmniejszających napięcie mięśniowe, ale może być też stosowany do masażu całego ciała w ramach ćwiczeń relaksacyjnych. Wałek Activ Roll został stworzony głównie z myślą o fizjoterapeutach, ale oczywiście może być stosowany również przez użytkowników w warunkach domowych.

    Pezzi Stimu Roll to oryginalny wałek do masażu oraz akupresury. Zaprojektowany w taki sposób, że korzystanie z niego jest proste i wygodne, dzięki czemu zapewnienia maksymalny komfort. Wałek Stimu Roll posiada dwa uchwyty, które zwiększają efektywność masażu oraz ułatwiają wykonywanie czynności. Regularne stosowanie stymuluje krążenie krwi oraz wpływa relaksująco na organizm.

    Prosty i wygodny zestaw do masażu Twin Roll to przyrząd w postaci wałka wyposażonego w kolce, który ma na celu pobudzać oraz rozluźniać mięśnie i strefy refleksogenne, a także zapewnić poprawę krążenia krwi.Te proste narzędzia do masażu i automasażu zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane, aby zapewnić przyjemne doznania. Przeznaczone do masażu mięśniowo-powięziowego, pomagają rozluźnić mięśnie, poprawiają mikrokrążenie i są idealne do strefowego masażu stóp. Te małe wałki do masażu mogą być używane codziennie zarówno w celach sportowych, jak i do masażu. Poprawiają krążenie krwi, zmniejszają stres i rozluźniają mięśnie.

    Therra Press to doskonałe narzędzie do masażu tkanek głębokich i punktów spustowych.   Thera Press ma ergonomiczny kształt, który zapewnia terapeucie wygodny i stabilny chwyt. Thera Press pozwala na stosowanie precyzyjnych i skoncentrowanych nacisków. Przyrząd niezwykle pomocny podczas wykonywania masażu tkanek głębokich oraz opracowywania punktów spustowych, przyspiesza pracę z tkankami opornymi na leczenie.

   

    Należy pamiętać, że warto regularnie korzystać z wałków do masażu. Dzięki systematyczności krążenie krwi ulega znacznej poprawie, a ciało staje się zrelaksowane.

Wałki do masażu

Aktywne filtry