MATA DO ĆWICZEŃ. WYBÓR MA ZNACZENIE.

    Wybór właściwej maty do ćwiczeń ma ogromne znaczenie. Wbrew pozorom wybór maty to bardzo ważna kwestia, a to na jakiej macie przeprowadzimy trening, uzależniony jest nie tylko komfort podczas ćwiczeń lecz także uniknięcie kontuzji czy otarć. Profesjonalne maty do ćwiczeń zapewniają stabilizację, doskonałą przyczepność, a do tego trening na takiej macie to sama przyjemność. Czym powinniśmy się sugerować podczas zakupu pierwszej maty do ćwiczeń? Na pewno warto zapoznać się z najważniejszymi cechami, rodzajami i właściwościami mat do ćwiczeń w oparciu o własne preferencje, docelowe przeznaczenie, rodzaj ćwiczeń jaki chcemy wykonywać i w jakich warunkach zamierzamy trenować. W PROFIREH wybór mat jest obszerny,a  mimo to oferta ciągle się powiększa. W tej kategorii ferujemy maty Airex oraz Tiguar.

    Maty Airex mają szerokie zastosowanie ze względu na niezwykle odporny materiał zastosowany w ich produkcji. Gwarantuje to odporność na rozwój grzybów i bakterii niszczących oraz uniemożliwia wchłanianie wilgoci i wody. Maty firmy Airex są ponadto bardzo łatwe w utrzymaniu higieny, lekkie, ciepłe w dotyku, przyjemne dla skóry i łatwe do zrolowania. Zajmują niewiele miejsca, i co najważniejsze, są niezwykle trwałe. Posiadają także antypoślizgowe spody, które chronią stawy, ścięgna i muskulaturę, co jest ich dodatkową zaletą.

    Maty rehabilitacyjne

    Maty rehabilitacyjne Airex to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje tego typu produktów. Wysoka jakość wykonania oraz szerokie zastosowanie jest gwarancją bezpieczeństwa, daje duże możliwości wykorzystania oraz radość z treningu.

    Mata Deluxe jest najdłuższą, najgrubszą a zarazem najbardziej miękką matą marki Tiguar. Atuty tej ekskluzywnej maty, po którą sięgają najbardziej wymagający użytkownicy to maksymalny rozmiar, wysoka jakość wykonania oraz oryginalne tłoczenia. Mata Deluxe doskonale nadaje się do ćwiczeń akrobatycznych, rozciągających i pilatesu. 

Maty do ćwiczeń

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry