Gumy, taśmy, tubingi i loopy do ćwiczeń

Fitness to obecnie coraz popularniejsza forma aktywności fizycznej, której głównym celem jest wzmocnienie wybranych partii ciała, budowanie zdrowej i szczupłej sylwetki oraz utrzymanie ciała i umysłu w pełnej sprawności. Do skutecznego osiągnięcia pożądanych efektów niezbędne są odpowiednie narzędzia treningowe, jak guma oporowa do ćwiczeń, która pomaga w polepszeniu wytrzymałości, elastyczności oraz siły naszych mięśni.

Fitness, czyli „być w formie”

Z naszej gumy do ćwiczeń korzystają nie tylko osoby chcące zadbać o swoją kondycję fizyczną, ale również profesjonalni sportowcy, fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni, dla których jakość oraz skuteczność działania przyrządów treningowych ma olbrzymie znaczenie. Produkty takich znanych i cenionych marek sportowych, jak Thera-Band, Pino, Sup-R-Band, Sport-Thieme czy też Powerbands, to gwarancja bardzo dobrej wytrzymałości nawet przy dużych obciążeniach, zastosowania najwyższej jakości materiałów wykończeniowych oraz pełnego bezpieczeństwa użytkowania.

Guma ortopedyczna do ćwiczeń dla kontuzjowanych

Oferowane gumy do treningu, choć na pierwszy rzut oka wydają się niepozorne i banalne w swej konstrukcji, to wysoce skuteczne i przy tym niedrogie przyrządy treningowe, które stanowią również doskonałą alternatywę dla standardowych narzędzi treningu siłowego. Ćwiczenia z gumą Thera-Band to jeden z istotnych etapów rehabilitacyjnych, pozwalający na skuteczne przywrócenie pełnej sprawności organizmu po kontuzji. Trening z gumami to doskonałe rozwiązanie na pobudzenie m.in. mięśni głębokich ciała, które odpowiadają za prawidłową stabilizację całej sylwetki, a także jako trening mobility umożliwiający zwiększenie zakresu ruchu oraz elastyczności mięśniowej

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości gumy, taśmy, tubingi i loopy do ćwiczeń firmy Thera-Band, Pino, Sport-Thieme czy Powerbands. 

Duży wybór naturalnych produktów wykonanych z czystego lateksu jak również bezlateksowe (polecane alergikom). Stanowią tanią alternatywę dla konwencjonalnych przyborów terapeutycznych. Gumy do ćwiczeń stosowane są przez osoby w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnego treningu z progresywnym oporem i wspomaga rehabilitację.

Gumy do ćwiczeń

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-21 z 54 pozycji

Aktywne filtry