Gumy oporowe do ćwiczeń i taśmy gimnastyczne

    Guma do ćwiczeń to jedna z najprostszych pomocy w treningu. Guma oporowa sprawdza się podczas ćwiczeń na sali treningowej, rehabilitacji,  Fitness to bardzo popularna forma aktywności fizycznej, której głównym celem jest wzmocnienie wybranych partii ciała, budowanie zdrowej i szczupłej sylwetki oraz utrzymanie ciała i umysłu w pełnej sprawności. Do skutecznego osiągnięcia pożądanych efektów niezbędne są odpowiednie narzędzia treningowe. Guma do ćwiczeń jest jednym z takich narzędzi, pomaga w polepszeniu wytrzymałości, elastyczności oraz siły naszych mięśni.

Ćwiczenia z gumą do ćwiczeń Thera-Band

Taśma gimnastyczna prosty przyrząd treningowy

    Guma do ćwiczeń jest używana nie tylko przez osoby chcące zadbać o swoją kondycję fizyczną, ale również profesjonalnych sportowców, fizjoterapeutów oraz trenerów personalnych, dla których jakość oraz skuteczność działania przyrządów treningowych ma olbrzymie znaczenie. Gumy oporowe takich znanych i cenionych marek sportowych, jak Thera-Band, Pino, Sup-R-Band, Sport-Thieme czy też Powerbands, to gwarancja wytrzymałości nawet przy dużych obciążeniach, zastosowania najwyższej jakości materiałów wykończeniowych oraz pełnego bezpieczeństwa użytkowania.

    Taśma gimnastyczna choć na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorna i banalna w swej konstrukcji, to tak naprawdę jest wysoce skuteczna i przy tym niedroga. Guma do ćwiczeń to przyrząd treningowy, który stanowi również doskonałą alternatywę dla standardowych narzędzi treningu siłowego. Ćwiczenia z gumą oporową Thera-Band to jeden z istotnych etapów rehabilitacyjnych, pozwalający na skuteczne przywrócenie pełnej sprawności organizmu po kontuzji. Trening z gumami oporowymi to doskonałe rozwiązanie na pobudzenie m.in. mięśni głębokich ciała, które odpowiadają za prawidłową stabilizację całej sylwetki, a także jako trening mobility umożliwiający zwiększenie zakresu ruchu oraz elastyczności mięśniowej

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości gumy do ćwiczeń, taśmy, tubingi i loopy do ćwiczeń firmy Thera-Band, PinofitSport-Thieme czy Powerbands

Guma oporowa do ćwiczeń bezlateksowa    

Duży wybór naturalnych produktów wykonanych z czystego lateksu jak również gumy do ćwiczeń bezlateksowe (polecane alergikom). Stanowią tanią alternatywę dla konwencjonalnych przyborów terapeutycznych. Gumy do ćwiczeń stosowane są przez osoby w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej, umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnego treningu z progresywnym oporem i wspomagają rehabilitację.

Gumy do ćwiczeń

Aktywne filtry

Guma do ćwiczeń Thera-Band...

Guma do ćwiczeń Thera-Band opór bardzo lekki beżowa

Cena podstawowa 11,00 zł -3,00 zł Cena 8,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -3,00 zł
Guma do ćwiczeń Thera-Band...

Guma do ćwiczeń Thera-Band bezlateksowa - czarna

Cena podstawowa 23,00 zł -5,00 zł Cena 18,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -5,00 zł