Gumy i taśmy do ćwiczeń oraz tubingi i loopy

    Fitness to obecnie coraz popularniejsza forma aktywności fizycznej, której głównym celem jest wzmocnienie wybranych partii ciała, budowanie zdrowej i szczupłej sylwetki oraz utrzymanie ciała i umysłu w pełnej sprawności. Do skutecznego osiągnięcia pożądanych efektów niezbędne są odpowiednie narzędzia treningowe, jak guma oporowa do ćwiczeń, która pomaga w polepszeniu wytrzymałości, elastyczności oraz siły naszych mięśni.

Ćwiczenia z gumą do ćwiczeń Thera-Band

Fitness, czyli „być w formie” 

    Z naszej gumy do ćwiczeń korzystają nie tylko osoby chcące zadbać o swoją kondycję fizyczną, ale również profesjonalni sportowcy, fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni, dla których jakość oraz skuteczność działania przyrządów treningowych ma olbrzymie znaczenie. Produkty takich znanych i cenionych marek sportowych, jak Thera-Band, Pino, Sup-R-Band, Sport-Thieme czy też Powerbands, to gwarancja bardzo dobrej wytrzymałości nawet przy dużych obciążeniach, zastosowania najwyższej jakości materiałów wykończeniowych oraz pełnego bezpieczeństwa użytkowania.

Guma ortopedyczna do ćwiczeń dla kontuzjowanych

    Gumy do treningu, choć na pierwszy rzut oka wydają się niepozorne i banalne w swej konstrukcji, to wysoce skuteczne i przy tym niedrogie przyrządy treningowe, które stanowią również doskonałą alternatywę dla standardowych narzędzi treningu siłowego. Ćwiczenia z gumą Thera-Band to jeden z istotnych etapów rehabilitacyjnych, pozwalający na skuteczne przywrócenie pełnej sprawności organizmu po kontuzji. Trening z gumami to doskonałe rozwiązanie na pobudzenie m.in. mięśni głębokich ciała, które odpowiadają za prawidłową stabilizację całej sylwetki, a także jako trening mobility umożliwiający zwiększenie zakresu ruchu oraz elastyczności mięśniowej

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości gumy, taśmy, tubingi i loopy do ćwiczeń firmy Thera-Band, PinofitSport-Thieme czy Powerbands

    Duży wybór naturalnych produktów wykonanych z czystego lateksu jak również gumy do ćwiczeń bezlateksowe (polecane alergikom). Stanowią tanią alternatywę dla konwencjonalnych przyborów terapeutycznych. Gumy do ćwiczeń stosowane są przez osoby w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnego treningu z progresywnym oporem i wspomaga rehabilitację.

Gumy do ćwiczeń

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-21 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Elastiband - pomarańczowa -...

Elastiband - pomarańczowa - taśma do ćwiczeń - opór do 7kg

Cena podstawowa 67,00 zł -8,00 zł Cena 59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 67 zł
  • -8,00 zł
Powerbands Mini Loop Guma...

Powerbands Mini Loop Guma do ćwiczeń - żółta

Cena podstawowa 29,90 zł -5,00 zł Cena 24,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 29.9 zł
  • -5,00 zł
Powerbands Mini Loop Guma...

Powerbands Mini Loop Guma do ćwiczeń - zielona

Cena podstawowa 34,90 zł -7,00 zł Cena 27,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34.9 zł
  • -7,00 zł
Powerbands Mini Loop Guma...

Powerbands Mini Loop Guma do ćwiczeń - niebieska

Cena podstawowa 39,90 zł -6,00 zł Cena 33,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39.9 zł
  • -6,00 zł
Powerbands Mini Loop Guma...

Powerbands Mini Loop Guma do ćwiczeń - czarna

Cena podstawowa 44,90 zł -5,00 zł Cena 39,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 44.9 zł
  • -5,00 zł
Powerband Guma do ćwiczeń -...

Powerband Guma do ćwiczeń - niebieska - ciężka

Cena podstawowa 149,90 zł -30,90 zł Cena 119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 149.9 zł
  • Wyprzedaż!
  • -30,90 zł