NORMATEC. CO TO TAKIEGO?

    NormaTec to nowoczesne urządzenia do dynamicznej kompresjoterapii, które zwiększają naturalną zdolność organizmu do regeneracji, wspiera powrót do pełni sił, wspomaga rehabilitację pacjentów oraz sportowców czy też osobom cierpiącym na zaburzenia układu krążenia.

JAK DZIAŁA NORMATEC?

    NormaTec wykorzystuje opatentowaną technologię masażu nóg, ramion lub bioder na bazie kompresji pneumatycznej, aby poprawić krążenie i zmniejszyć bolesność. NormaTec wykorzystuje trzy formy bionaśladownictwa w celu przyspieszenia regeneracji:

* pulsacyjno - dynamiczna kompresja przyspiesza przepływ płynów,

* zatrzymanie opadania - zapobiega cofaniu się płynów,

* uwolnienie obwodowe - umożliwia normalną cyrkulację.

    Systemy NormaTec zbudowane są z urządzenia głównego i specjalnych rękawów na nogi, ramiona lub biodra. Rękawy za pomocą sprężonego powietrza wykonują masaż kończyn, mobilizując powrót żylny, co powoduje przyspieszenie regeneracji oraz zmniejszając zmęczenie i ból. Z tego urządzenia możemy korzystać kiedy tylko chcemy, jednak najlepiej sprawdza się po treningu dla regeneracji i ulgi albo przed treningiem jako rodzaj rozgrzewki.

    NormaTec posiada wiele zalet, przede wszystkim niezwykle cicho pracuje, posiada mobilną aplikację, 5 stref regeneracyjnych nakładających się na siebie, fazę kalibracji dla indywidualnego dopasowania każdej sesji, jest gotowy do użycia w mniej niż 60 sekund.

Drenaż i regeneracja

Aktywne filtry