Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

MATA DO JOGI. PODSTAWA DOBREJ PRAKTYKI

    Właściwy wybór maty do jogi to pierwszy krok do tego, aby praktyka jogi była w pełni satysfakcjonująca. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym joginem czy też posiadasz już doświadczenie mata to podstawowy element praktyki jogi. Bardzo ważne jest, aby mata do jogi była w odpowiednim rozmiarze - nie może być za mała. Do tego należy zwrócić również uwagę na przyczepność maty, jej rozciągliwość i materiał z jakiego jest wykonana. Swoją matę możesz wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Mata do jogi Manduka najlepsza jakość!

Mata do jogi: Manduka oraz Tiguar

    Kultowe już maty do jogi Manduka uważane są za jedne z najlepszych mat na świecie. Produkowane są przy użyciu prostych, trwałych, naturalnych i jeśli to tylko możliwe odnawialnych materiałów z dokładną dbałością o szczegóły. Główne cele jakie stawia sobie producent tych mat to: jakość materiału, staranne wykończenie i ekologia. Maty do jogi Manduka są niezwykle komfortowe, zapewniają świetną amortyzację i przyczepność, a jakość ich wykonania zadowoli najbardziej wymagających praktyków jogi. Manduka udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Manduka oferuje szeroki wybór mat do jogi, można je wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od indywidualnych potrzeb. W PROFIREH oferujemy maty Manduka z serii eKO, Pro, X, Lite.

    Kolejną propozycją jest profesjonalna mata do jogi Tiguar, która pozwala wykonywać wszystkie asany w sposób komfortowy, stabilny oraz bezpieczny. Mata do jogi Tiguar Yoga Basic idealna jest do jogi dynamicznej. Atutem maty tiguar yoga basis, jest to że mata  jest cienka, tworzywo, z którego została wykonana, jest miękkie i przyjemne w dotyku, gwarantując komfortowy trening, dodatkowo posiada metalowe oczka, umożliwiające przechowywanie jej na wieszaku, a także przyjemny dla oka design.

Maty do jogi

Aktywne filtry

Mata do jogi MANDUKA X...

Mata do jogi MANDUKA X YOGAMATTE - różne kolory

Cena podstawowa 329,00 zł -20,00 zł Cena 309,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -20,00 zł
Mata do jogi Manduka PRO 6...

Mata do jogi Manduka PRO 6 mm - różne kolory

Cena podstawowa 579,00 zł -50,00 zł Cena 529,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
Mata do jogi Manduka eKO...

Mata do jogi Manduka eKO Lite Yogamat 4mm - różne kolory

Cena podstawowa 379,00 zł -30,00 zł Cena 349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 399 zł
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł