MATA DO JOGI. PODSTAWA DOBREJ PRAKTYKI.

    Właściwy wybór maty do jogi to pierwszy krok do tego, aby praktyka jogi była w pełni satysfakcjonująca. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym joginem czy też posiadasz już doświadczenie mata to podstawowy element praktyki jogi. Bardzo ważne jest, aby mata do jogi była w odpowiednim rozmiarze - nie może być za mała. Do tego należy zwrócić również uwagę na przyczepność maty, jej rozciągliwość i materiał z jakiego jest wykonana. Swoją matę możesz wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Manduka, Airex oraz Tiguar.

    Kultowe już maty do jogi Manduka uważane są za jedne z najlepszych mat na świecie. Produkowane są przy użyciu prostych, trwałych, naturalnych i jeśli to tylko możliwe odnawialnych materiałów z dokładną dbałością o szczegóły. Główne cele jakie stawia sobie producent tych mat to: jakość materiału, staranne wykończenie i ekologia. Maty do jogi Manduka są niezwykle komfortowe, zapewniają świetną amortyzację i przyczepność, a jakość ich wykonania zadowoli najbardziej wymagających praktyków jogi. Manduka udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Manduka oferuje szeroki wybór mat do jogi, można je wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od indywidualnych potrzeb. W PROFIREH oferujemy maty Manduka z serii eKO, Pro, X, Lite.

    Zaprojektowane w Szwajcarii przez AIREX® maty do jogi Clayana Prime to przyjemne w dotyku i przyjazne dla ciała maty gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji. Maty do jogi Calyana Prime wytwarzane są ekologicznie z tworzywa PVC, nie zawierają lateksu i ftalanów ani innych zmiękczaczy.

    Ostatnią propozycją jest profesjonalna mata do jogi Tiguar, która pozwala wykonywać wszystkie asany w sposób komfortowy, stabilny oraz bezpieczny. Mata do jogi Tiguar Yoga Basic idealna jest do jogi dynamicznej. Atutem maty tiguar yoga basis, jest to że mata  jest cienka, tworzywo, z którego została wykonana, jest miękkie i przyjemne w dotyku, gwarantując komfortowy trening, dodatkowo posiada metalowe oczka, umożliwiające przechowywanie jej na wieszaku, a także przyjemny dla oka design.

Maty do jogi

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry