MATA DO JOGI. PODSTAWA DOBREJ PRAKTYKI.

    Właściwy wybór maty do jogi to pierwszy krok do tego, aby praktyka jogi była w pełni satysfakcjonująca. W naszym sklepie dostępne są maty renomowanej firmy Manduka, Airex oraz Tiguar.

    Kultowe już maty Manduka uważane są za jedne z najlepszych mat na świecie. Produkowane są przy użyciu prostych, trwałych, naturalnych i jeśli to tylko możliwe odnawialnych materiałów z dokładną dbałością o szczegóły. Główne cele jakie stawia producent tych mat to: jakość materiału, staranne wykończenie i ekologia. Są niezwykle komfortowe, zapewniają świetną amortyzację i przyczepność, a jakość ich wykonania zadowoli najbardziej wymagających klientów. Są też niezwykle wytrzymałe, można je stosować praktycznie wszędzie. Manduka udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Manduka oferuje szeroki wybór mat do jogi. Można je wybrać spośród wielu dostępnych modeli - w zależności od indywidualnych potrzeb. W PROFIREH oferujemy maty Manduka z serii eKO, WelcOme, Pro, X Super Lite Travel.

    Marka Airex stworzyła wspaniałą linię mat do jogi Clayana Prime. Calyana Prime to przyjemna w dotyku i przyjazna dla ciała mata gimnastyczna o długiej żywotności i wysokich właściwościach izolacyjnych od podłoża oraz dużej skuteczności amortyzacji i doskonałej przyczepności do podłoża.

    Ostatnią propozycją jest profesjonalna mata do jogi Tiguar, która pozwala wykonywać wszystkie asany w sposób komfortowy, stabilny oraz bezpieczny. Atutem maty jest to, że posiada metalowe oczka, umożliwiające przechowywanie jej na wieszaku, a także przyjemny dla oka design.

Maty do jogi

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry