Drabinki gimnastyczne

W PROFIREH posiadamy ofertę drewnianych drabinek gimnastycznych, które zaprojektowane i produkowane są tak, by spełniać wszelkie wymogi z zakresu jakości i bezpieczeństwa. Drabinki gimnastyczne to uniwersalny przyrząd do ćwiczeń zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych użytkowników. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas rehabilitacji, korekcji wad postawy, a także ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających i wzmacniających.

Jakie korzyści płyną z korzystania z drabinki gimnastycznej?

Dzięki ćwiczeniom z drabinką gimnastyczną masz zapewniony skoordynowany rozwój całego ciała. Dzięki szczeblom możesz tak manipulować rękami i nogami, aby zwiększyć ruchomość stawów, profilować właściwą postawę oraz wspomóc pracę układu nerwowo-ruchowego. Ćwiczenia rozciągające z drabinką gimnastyczną mają dobroczynny wpływ na na kręgosłup oraz mięśnie barków i rąk. Wzmocnienie kręgosłupa wpływa na całą postawę ciała. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że jeśli zdecydujesz się na zamontowanie drabinki gimnastycznej w domu warto mieć kogoś do asekuracji, szczególnie w przypadku dzieci. Oczywiście nie można zapomnieć o rozgrzewce, która jest kluczowa, aby nie doznać kontuzji.

drabinka gimnastyczna do ćwiczeń korekcyjnych

Drabinki gimnastyczne dostosowane są do ćwiczeń wykonywanych zarówno przez dorosłych, jak i najmłodszych użytkowników. Co je wyróżnia to solidna, trwała i mocna konstrukcja. Wyprodukowane są z wyselekcjonowanego drewna - szczeble drabinki zostały wytoczone ze starannie wyselekcjonowanego drewna bukowego, bez ubytków i pęknięć. Drewno jest odpowiednio sezonowane, dzięki czemu szczeble drabinki nie zmieniają kształtu, ani się nie rozsychają. Służą z powodzeniem wiele lat swoim użytkownikom w gabinecie rehabilitacji, mieszkaniu lub domowej siłowni. Drabinki tworzą rewelacyjne stanowisko treningowe, które jest nie tylko funkcjonalne ale również posiadające walory estetyczne.

Drabinki

Aktywne filtry