Piłka do siedzenia, dysk sensoryczny, poduszka pod głowę

Siedzący tryb życia i nieprawidłowa pozycja podczas siedzenia powoduje problemy i bóle kręgosłupa. Najlepszym rozwiązaniem oprócz aktywności fizycznej i terapii jest używanie poduszki lub piłki do siedzenia, które to wymuszają zachowanie prawidłowej pozycji. Dodatkowo, ich użytkowanie wzmacnia  mięśnie grzbietu i wspomaga stabilizację miednicy. Należy stosować ją codziennie podczas nauki i/lub pracy biurowej.

Piłka do siedzenia Pezzi Sitsolution doskonała do siedzenia w biurze, szkole i domu.

Piłka do siedzenia SitSolution spełnia taką samą funkcję, co zwykła piłka gimnastyczna – wymusza pracę mięśni brzucha oraz grzbietu, a tym samym zachowanie prawidłowej postawy podczas długiego siedzenia. Ma jednak nad nimi ogromną przewagę: posiada 5 stopek, które uniemożliwiają toczenie się piłki, gdy nie jest używana. Cecha ta doceniana jest szczególnie w biurze i w domu – nie jest to bowiem naturalne środowisko dla piłek gimnastycznych, ale zapewniamy, że nawet w klubie fitness czy ośrodku rehabilitacyjnym „nieuciekające” piłki są na wagę złota.

Dla tych, którzy uważają, że piłka do siedzenia, szczególnie w pracy to zbytnia ekstrawagancja czy dziwactwo, polecamy poduszki do siedzenia Pezzi Fit-Sit oraz Pezzi Fit-Sit Evo - nierzucające się w oczy, które wystarczy nałożyć na klasyczne krzesło. Poduszka do siedzenia wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy, przez co odciąża kręgosłup lędźwiowy, dodatkowo przynosi ulgę także podczas prowadzenia samochodu. Stopień twardości poduszki Fit-Sit można bardzo łatwo regulować spuszczając z niej powietrze lub dopompowując ją. 

Poduszka dla kobiet w ciąży, poduszka dla niemowląt, poduszka pod głowę - THERALINE

Poduszka do spania My7 to zdrowy sen i odciążony kręgosłup

Theraline to oryginalne poduszki pod głowę dla całej rodziny. Theraline poduszki dla niemowląt to nowoczesne poduszki, które zabezpieczają główkę dziecka i czynią sen komfortowym. Specjalny układ struktur zastosowany w poduszkach Theraline zapewnia całkowitą przepuszczalność powietrza, co w przypadku przewrócenia się dziecka na brzuch umożliwia swobodne oddychanie, zapewni maleństwu wygodę i bezpieczeństwo oraz nie dopuści do powstania zniekształceń, które są częste przy użyciu „tradycyjnych” poduszek.

Mata do akupresury

Mata do akupresury to znakomity produkt zdrowotny, którego używanie na co dzień pomoże zniwelować bóle różnego pochodzenia oraz pobudzić skórę i krążenie krwi obwodowej, a także poprawić sen. 

Mata do akupresury to cienki materac, na którym umocowane są odpowiednio rozstawione cieniutkie kolce wraz z wypustkami. Kiedy położymy się na niej, wywiera ona nacisk na ciało, co powoduje poprawę dopływu krwi i krążenia limfatycznego, wpływa pozytywnie na stymulację centralnego układu nerwowego - efektem tego jest zmniejszenie napięcia, działa przeciwbólowo oraz relaksacyjnie. Pozytywne działanie akupresury zauważono głównie w przypadku leczenia różnych chorób przewlekłych takich jak astma, choroby układu krążenia, układu pokarmowego, neurohormonalnego, depresja, migreny, alergie, a w szczególności w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

Zdrowe plecy

Aktywne filtry

Pezzi Fit Sit® Evo

Pezzi Fit Sit® Evo

Cena 269,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 269 zł
 • Obecnie brak na stanie
Poduszka do spania na boku...

Poduszka do spania na boku My7 różne kolory

Cena podstawowa 459,00 zł -30,00 zł Cena 429,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -30,00 zł
Poduszka do siedzenia Pezzi...

Poduszka do siedzenia Pezzi Fit Sit® różne kolory

Cena podstawowa 109,00 zł -20,00 zł Cena 89,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -20,00 zł
Poduszka dla Niemowląt...

Poduszka dla Niemowląt Theraline

Cena podstawowa 129,00 zł -17,00 zł Cena 112,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 129 zł
 • Wyprzedaż!
 • -17,00 zł
Piłka do siedzenia Pezzi...

Piłka do siedzenia Pezzi SITsolution Maxafe 65cm...

Cena podstawowa 119,00 zł -20,00 zł Cena 99,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -20,00 zł
Piłka do siedzenia Pezzi...

Piłka do siedzenia Pezzi SITsolution Maxafe 65cm...

Cena podstawowa 119,00 zł -20,00 zł Cena 99,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -20,00 zł
Piłka do siedzenia Pezzi...

Piłka do siedzenia Pezzi SITsolution Maxafe 75cm...

Cena podstawowa 129,00 zł -20,00 zł Cena 109,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -20,00 zł
Poduszka pod szyję 2w1 -...

Poduszka pod szyję 2w1 - szara „gwiazdki”

Cena 85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 85 zł
 • Obecnie brak na stanie
Poduszka pod szyję 2w1 -...

Poduszka pod szyję 2w1 - zielona „grochy”

Cena 85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 85 zł
 • Obecnie brak na stanie