search

Piłka do siedzenia Pezzi SITsolution Maxafe 55cm - grafitowa + gratis pompka marki Ledragomma.

105,00 zł
Brutto

Piłka do siedzenia stosowana zamiast krzesła aktywuje mięśnie tułowia poprawiając ich funkcję stabilizacyjną. Piłka do siedzenia ma pięć nóżek, które utrzymują piłkę w stałej pozycji, uniemożliwiają jej turlanie gdy nie jest używana.

Teraz do piłki dołączamy GRATIS pompkę marki Ledragomma.

Średnica: 55 cm

Kolor: grafitowy

Rozmiar dla osób o wzroście do 155 cm. 

Ilość
W magazynie

Piłka do siedzenia średnica 55 cm

Siedzenie na piłce to zdecydowanie same zalety. Siedzenie na piłce wymusza pracę mięśni brzucha oraz grzbietu, dzięki czemu zostaje zachowana prawidłowa postawa np. podczas długiego siedzenia w domu, szkole czy w pracy. Piłkę do siedzenia możesz wykorzystać również do stretchingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych czy ćwiczeń poprawiających równowagę oraz koordynację.

Piłki do siedzenia SITsolution charakteryzują się doskonałą jakością i wysoką wytrzymałością.  Korzystanie z piłki do siedzenia wymusza pracę mięśni brzucha i grzbietu. Umożliwia zachowanie prawidłowej postawy np. podczas długiego siedzenia w domu, szkole czy w pracy. Piłka do siedzenia SITsolution może być używana zarówno do stretchingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych a także ćwiczeń poprawiających równowagę oraz koordynację. SITsolution doskonale sprawdzi się w ćwiczeniach siłowych, podczas fitnessu oraz terapii. 

Pięć stopek piłki utrzymuje piłkę w stałej pozycji, co uniemożliwia toczenie się jej gdy nie jest używana. Jest to niezwykle pomocne w biurze, siłowni, klubie fitness a także w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie stoczenie się większej liczby piłek byłoby bardzo uciążliwe. 

Piłki te są wykonane wyłącznie z materiału flexton silpower® (patent) opracowanego przez firmę Ledragomma, który  - jeżeli są stosowane zgodnie z wymaganiami zawartymi w instrukcji umożliwia powolne ujście powietrza  w razie przypadkowego uszkodzenia spowodowanego przez małe nacięcia czy też przebicie, zapewniając w ten sposób duży współczynnik bezpieczeństwa dla użytkownika.

Właściwości piłki do siedzenia:

  • pięć nóżek, które 
  • najwyższej jakości materiał, nie zawiera szkodliwych ftalanów,
  • maksymalne obciążenie: 400 kg,
  • wyprodukowana zgodnie z zaleceniami UE dla wyrobów medycznych klasy I,
  • posiada certyfikat CE.

Zastosowanie piłki do siedzenia:

  • zamiast krzesła: w pracy przy biurku, podczas lekcji w szkole, w domu,
  • w gabinecie rehabilitacji: - ćwiczenia korekcyjne, ćwiczenia ogólnousprawniające, rehabilitacja i medycyna sportowa, poprawa: koordynacji ruchowej, równowagi oraz priopriocepcji, stabilizacji wybranych części ciała,
  • podczas zajęć fitnessu, stretchingu.

 

Dostępne w rozmiarach: 45 cm, 55 cm, 65 cm i 75 cm.

Kraj produkcji: Włochy 

PSIT01
9 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Piłka do siedzenia

Bardzo dobrze wykonana piłka. Stopki rzeczywiście utrzymują piłkę w jednej pozycji, dzięki czemu nie ucieka w trakcie użytkowania. Polecam jako zdrową alternatywę dla siedzenia na krzesłach jak i ćwiczeń rozciągających.

Was this comment useful to you? Yes No