AKCESORIA DO TAPINGU - NOŻYCZKI, KLEJE, GĄBKI.

Akcesoria do tapingu to bardzo ważny element właściwej i skutecznej terapii. Dzięki nim używanie taśm do kinesiotapingu staje się zdecydowanie bardziej funkcjonalne.

Najważniejszym narzędziem są oczywiście dobrej jakości, ostre nożyczki. W naszej ofercie posiadamy takie, z najwyższej półki nożyczki do tapingu niemieckiej firmy Kretzer. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która zagwarantuje idealną ostrość w każdej sytuacji. Ich ergonomiczny kształt zapewnia wygodny chwyt, który umożliwia precyzyjne, niezawodne cięcie, tak ważne dla dobrego tapingu.

Klej do tapingu M-TAC MUELLER

Szczególnie ważny jest także klej do kinesiotapingu, który doskonale sprawdza się w przypadku naklejania plastrów w bardzo ruchliwych częściach ciała. Klej Mueller M-Tac poprawia przyczepność plastrów względem skóry, znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na dużą wilgotność, jak dłonie i stopy. Skoro ważny jest dobry klej to nie można obyć się bez zmywacza. Zmywacz kleju w sprayu Mueller Remover przez rozpuszczenie kleju pomaga bezboleśnie usunąć plastry ze skóry. Może on zostać rozpylony bezpośrednio na skórę lub na taśmę kinesio. Stosowany jest również do usuwania plam tłuszczu albo maści z przyrządów treningowych. Dzięki Leukotape Remover bandaże można łatwo usunąć, całkowicie zwilżając je zmywaczem. Środek do usuwania taśmy Leukotape jest również bardzo odpowiedni dla bardzo owłosionej skóry - można w łatwy i bezbolesny sposób poluzować bandaże. Nasza oferta z akcesoriami do tapingu zawiera również gąbki pod plaster Mueller M-Wrap, która stosowana jest przed nakładaniem tejpów sportowych. Zapobiega ona otarciom i chroni skórę podczas zdejmowania plastrów.

 

Pamiętajmy, że tylko najwyższej jakości plastry oraz akcesoria do tapingu zapewnią skuteczną i bezpieczną dla organizmu terapię!

Akcesoria do tapingu

Aktywne filtry