Mata gimnastyczna

To nieodłączny i właściwie podstawowy element każdego treningu/ćwiczeń i to niezależnie od tego czy wykonujesz je w domu, na siłowni czy w gabinecie rehabilitacji, chronią ciało podczas treningu oraz zapewniają doskonałą izolację od podłoża. Przy wyborze maty gimnastycznej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim należy zastanowić się do jakiego rodzaju ćwiczeń będzie nam potrzebna mata gimnastyczna. W zależności od tego czy mata gimnastyczna ma nam służyć do lekkich ćwiczeń rekreacyjnych czy intensywnego treningu, będzie miała dla nas znaczenie jej grubość, wymiar czy przyczepność. Dla codziennego użytkowania niezwykle ważne jest także, aby mata do ćwiczeń była elastyczna, łatwa w przechowywaniu, a także wykonana z wytrzymałego i prostego w czyszczeniu materiału.

Mata gimnastyczna Airex Fitline - sprawdź ceny w Profireh

Mata gimnastyczna Airex 

Maty gimnastyczne / maty do ćwiczeń Airex mają szerokie zastosowanie ze względu na niezwykle odporny materiał zastosowany w ich produkcji. Gwarantuje to odporność na rozwój grzybów i bakterii niszczących oraz uniemożliwia wchłanianie wilgoci i wody. Maty gimnastyczne Airex są ponadto bardzo łatwe w utrzymaniu higieny, lekkie, ciepłe w dotyku, przyjemne dla skóry i łatwe do zrolowania. Zajmują niewiele miejsca, i co najważniejsze, są niezwykle trwałe. Maty do ćwiczeń Posiadają także antypoślizgowe spody, które chronią stawy, ścięgna i muskulaturę, co jest ich dodatkową zaletą. Maty rehabilitacyjne Airex to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje tego typu produktów. Wysoka jakość wykonania oraz szerokie zastosowanie jest gwarancją bezpieczeństwa, daje duże możliwości wykorzystania oraz radość z treningu.

Ze względu na swą niezwykłą wytrzymałość i różnorodność (kolorów, grubości i rozmiarów) maty do ćwiczeń stały się niezbędnym wyposażeniem każdego klubu fitness oraz każdej sali rehabilitacyjnej i gimnastycznej. Ponadto z powodzeniem używa się je w szkołach, szpitalach, gabinetach fizjoterapeutycznych, gabinetach masażu i odnowy biologicznej oraz do użytku indywidualnego. Dzięki swej budowie można stosować je zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni, nawet podczas zajęć w wodzie.

Maty do ćwiczeń

Aktywne filtry