search

Poduszka do spania Blackroll Recovery Pillow

439,99 zł
Brutto

Innowacyjna poduszka do spania BLACKROLL® RECOVERY PILLOW poprawi komfort spania, sprawi, że niezależnie od pozycji w jakiej śpisz, zawsze będziesz budził się wyspany, bez napięć w okolicy karku i szyi.

Ilość
W magazynie

Poduszka do spania BLACKROLL® RECOVERY PILLOW poprawia komfort spania, sprawia, że niezależnie od pozycji w jakiej śpisz, zawsze będziesz budził się wyspany, bez napięć w okolicy karku i szyi. Poduszka odpowiednio dopasowuje się do naturalnej pozycji spania, ma specjalnie wyprofilowane krawędzie i różne wysokości pianki co sprawia, że można spać na niej w różnych pozycjach. Poduszka dzięki swojej innowacyjnej formie podtrzymuje głowę i szyję, zabezpiecza struktury mięśniowo-powięziowe.

BLACKROLL® RECOVERY PILLOW dlaczego jest tak wyjątkowa?

Poduszka do spania wykonana jest z elastycznego materiału, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do pozycji w jakiej śpisz. Preferujesz spanie na plecach? Świetnie! Funkcjonalny łuk na szyję i zagłębienie na głowę zapewnią spokojny sen, podpierając w czasie snu naturalnie opadającą głowę oraz szyję. Dla osób, które lubią spać na boku powinny wygodnie ułożyć się na tej bardziej zakrzywionej i nieco twardszej części poduszki - na jej krawędziach, natomiast osoby śpiące na brzuchu niech wybiorą tylną stronę poduszki.

Poduszka do spania BLACKROLL® RECOVERY PILLOW jest mała, poręczna, lekka dlatego możesz zabrać ją ze sobą w podróż, aby zagwarantować sobie najlepsze warunki do odpoczynku. Tylko chwilę zajmie Ci, aby zwinąć poduszkę w niewielki rulon i schować ją do bagażu - nie zajmuje dużo przestrzeni. Elastyczna pianka, z której jest zrobiona poduszka, ma tak zwaną pamięć techniczną, czyli zapewnia utrzymanie oryginalnego kształtu poduszki, nawet po jej zwinięciu i rozwinięciu. Dodatkowo kanalikowa budowa pozwala na właściwy przewiew oraz wentylację.

Pielęgnacja poduszki

Nie ma żadnego problemu z utrzymaniem poduszki w czystości, a to za sprawą wygodnego w użyciu worka do przechowywania. Poszewkę można w prosty sposób zdjąć i wyprać z użyciem detergentu w temperaturze 40°C.

WAŻNE! NIE WOLNO PRAĆ PODUSZKI!

Poduszka do spania Blackroll Recovery komfortowa, ergonomiczna, lekka, łatwa w przechowywaniu i utrzymaniu czystości.

CERTYFIKATY I NAGRODY

Poszewka BLACKROLL® PILLOW CASE jak i sama poduszka  BLACKROLL® RECOVERY PILLOW jest produkowana w Niemczech i posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100.

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

German Design Award 2020

Poduszka BLACKROLL® RECOVERY PILLOW zdobyła nagrodę German Design Award 2020, którą nagradzane są projekty mające pionierski wkład w niemiecką i międzynarodową scenę designerską.

Cechy poduszki do spania Blackroll:

  • elastyczny materiał z pamięcią techniczną,
  • ergonomiczny kształt,
  • lekka i poręczna,
  • łatwa w utrzymaniu czystości.
recovery_pillow
5 Przedmioty