search

Igłowy wałek rolka do masażu BLACKROLL NEEDLEROLLER

249,00 zł
Brutto

Blackroll Needleroller to igłowy wałek do masażu, który jest stosowany do stymulacji różnych partii ciała między innymi do pleców, barków, szyi, głowy, stawów, zewnętrznej część stopy, rąk i nóg. Igły Blackroll Needleroller są na tyle grube, a ich końcówki tępo zaostrzone, że nawet przy bardzo mocnym nacisku są bezpieczne – nigdy nie uszkadzają skóry, nie powodują skutków ubocznych. 

Ilość
W magazynie

Blackroll Needleroller igłowy wałek do masażu zmniejsza napięcie mięśni i stres, działa pobudzająco, przynosi ulgę w bólach mięśniowo-krzyżowych, doskonale uelastycznia skórę. Wpływa także na wzrost krążenia krwi, toruje przekaźnictwo nerwowe, udrażnia odpływ płynów w stanach obrzękowych oraz znacznie zmniejszenie wrażliwość na ból.

Igłowy wałek do masażu całego ciała.

Wałek igłowy jest stosowany do stymulacji wielu partii ciała między innymi do pleców, barków, szyi, głowy, stawów, zewnętrznej część stopy, rąk i nóg. Wałek igłowy Blackroll Needleroller poprzez pobudzenie tkanek skórnych reguluje produkcję kolagenu i elastyny co w znacznym stopniu poprawia jakość skóry, wpływa również pozytywnie na walkę z cellulitem. Wałek igłowy doskonale sprawdza się przy masażu twarzy, ponieważ aktywnie oddziałuje na mięśnie twarzy i szyi  tonizując skórę i poprawiając owal twarzy. Masaż głowy przy użyciu BLACKROLL® NEEDLEROLLER poprawia odżywienie skóry co w efekcie przyczynia się do przeciwdziałania wypadaniu włosów.

Igły wykonane z metali cynku, miedzi, żelaza, niklu i srebra, są na tyle grube, a ich końcówki tępo zaostrzone, że nawet przy bardzo mocnym nacisku są bezpieczne – nigdy nie uszkadzają skóry, nie powodują skutków ubocznych. 

Wałek igłowy można też stosować, jako przygotowanie ciała do pracy z BLACKROLL® STANDARD BLACKROLL® MINI, w BLACKROLL® DUOBALL i BLACKROLL® RELEAZER

Wałek igłowy do masażu całego ciała, doskonały do walki z cellulitem, stosowany do masażu twarzy i dekoltu.

Zastosowanie:

 • choroby i urazy układu oporowo-ruchowego,
 • schorzenia układu nerwowego,
 • po udarze lub wylewie,
 • przy występowaniu nadmiernego cellulitu,
 • w przypadku bólu kręgosłupa i stawów.

OSTRZEŻENIA I PRZECIWWSKAZANIA

W przypadku intensywnego zaczerwienienia i podrażnienia pojawiającego się podczas masażu zrób przerwę lub zmniejsz intensywność nacisku na skórę. Jeśli stymulacja początkowo wydaje się zbyt intensywna, można złagodzić ją podkładając cienką tkaninę pomiędzy skórą, a aplikatorem.

Przeciwskazania:

 • ostre choroby zakaźne,
 • ostre lub gorączkowe stadia chorób przewlekłych,
 • ostry uraz lub choroby (na przykład, złamania kości, skrzepy krwi, zakrzepica),
 • choroby sercowo-naczyniowe,
 • żylaki,
 • po zabiegu, ran, oparzeń i odmrożeń,
 • w chorobach skórnych,
 • biorąc antykoagulanty (leki przeciw zakrzepowe),
 • ciąża.

 

Jak zachować czystość wałka Blackroll Needleroller?

Igły, z których został stworzony BLACKROLL® NEEDLEROLLER nie uszkadzają i nie przerywając ciągłości skóry. W użytku prywatnym czyszczenie może się odbyć za pomocą środka dezynfekującego lub wody z mydłem i od czasu do czasu szczoteczki. W praktyce terapeutycznej, należy wykonać standardowy protokół oczyszczania, ale upewnij się, aby środek sterylizacyjny nie zawierał chloru. Metale wykorzystane do produkcji igieł nie są stworzone ze stali nierdzewnej w związku z powyższym po wykorzystaniu wody do czyszczenia BLACKROLL® NEEDLEROLLER należy go wysuszyć suszarką lub dmuchawą.

BLACKROLL® NEEDLEROLLER powinien być przechowywany w temperaturze od 10 do 40 stopni Celsjusza, wilgotność poniżej 80%. Unikaj przechowywania w bezpośrednim świetle słonecznym.

MADE IN UKRAINE

NEEDLEROLLER
5 Przedmioty