search

Żel chłodząco-relaksujący Sixtus 100ml

50,00 zł
Brutto

Osłabiony i nieprzygotowany do wysiłku mięsień nie jest w pełni wydajny. Przede wszystkim okazuje się bardziej podatny na kontuzje. Właśnie dlatego obciążone mięśnie wymagają szczególnej pielęgnacji i regeneracji oraz przygotowania do wysiłku. 

Sport Frische Gel

Pojemność: 100ml

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Żel odświeżająco-relaksujący Sixtus 100ml

Stosowany do szybkiego odświeżania mięśni W TRAKCIE uprawianiu sportu. Żel przeciwdziała oznakom zmęczenia, osłabieniu mięśni i utracie ich wydolności. Lekki, delikatnie pachnący i chłodzący żel wykonany z naturalnych olejków eterycznych igieł świerku, rozmarynu, sosny, kamfory i mentolu.

Preparat do stosowania zewnętrznego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, należy wmasować niewielką ilość żelu w miejscu dolegliwości.

W sporcie wyczynowym, rekreacji oraz szeroko pojętej rehabilitacji zastosowanie znalazły środki znanej niemieckiej firmy SIXTUS. Jej preparaty produkowane są na bazie naturalnych olejków eterycznych ziół alpejskich z wykorzystaniem receptur średniowiecznych mnichów bawarskich; bez dodatków chemicznych. Mikro-ziarenka środków SIXTUS bez trudu przedostają się przez pory skóry do naczyń krwionośnych, powodując lepsze dotlenienie, a tym samym zwiększenie wydolności mięśni, zmniejszenie ryzyka powstania urazów oraz znaczne przyspieszenie redukcji kwasu mlekowego, przez co łagodzą skutki zakwasów. Od wielu lat peletony kolarskie kojarzone są z wszechobecnym, charakterystycznym zapachem produktów SIXTUS.

Właściwości żelu Sixtus:

  • najwyższa jakość
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni
  • łagodzi ból i zmęczenie mięśni
  • skutecznie stymuluje mikrocyrkulację

Zastosowanie żelu Sixtus:

  • gabinet masażu
  • klub sportowy
  • rehabilitacja i medycyna sportowa

Kraj produkcji: Niemcy

Dostępny w opakowaniach: 30ml i 100ml.

MAS04
1 Przedmiot