search

Balsam do masażu startowy rozgrzewający Sixtus 30ml

26,00 zł
Brutto

Osłabiony i nieprzygotowany do wysiłku mięsień nie jest w pełni wydajny. Przede wszystkim okazuje się bardziej podatny na kontuzje. Właśnie dlatego obciążone mięśnie wymagają szczególnej pielęgnacji oraz przygotowania do wysiłku i regeneracji. 

Sport Start Balsam

Pojemność: 30 ml

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Balsam startowy rozgrzewający Sixtus 100ml stosuje się PRZED uprawianiem sportu. Wspomaga działanie masażu rozgrzewającego i ćwiczeń rozciągających. Lekki i delikatnie pachnący balsam z naturalnych wyciągów ziół alpejskich, sosny, rozmarynu, mięty pieprzowej i kamfory. Szybko się wchłania, poprawia ukrwienie, chroni mięśnie przed nadwyrężeniem.

Preparat do stosowania zewnętrznego. Przed uprawianiem sportu należy wmasować niewielką ilość balsamu w mięśnie.

W sporcie wyczynowym, rekreacji oraz szeroko pojętej rehabilitacji zastosowanie znalazły środki znanej niemieckiej firmy SIXTUS. Jej preparaty produkowane są na bazie naturalnych olejków eterycznych ziół alpejskich z wykorzystaniem receptur średniowiecznych mnichów bawarskich; bez dodatków chemicznych. Mikro-ziarenka środków SIXTUS bez trudu przedostają się przez pory skóry do naczyń krwionośnych, powodując lepsze dotlenienie, a tym samym zwiększenie wydolności mięśni, zmniejszenie ryzyka powstania urazów oraz znaczne przyspieszenie redukcji kwasu mlekowego, przez co łagodzą skutki zakwasów. Od wielu lat peletony kolarskie kojarzone są z wszechobecnym, charakterystycznym zapachem produktów SIXTUS.

Właściwości:

  • najwyższa jakość,
  • działa zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwyrężeniu mięśni,
  • zmniejsza ryzyko obrażeń podczas uprawiania sportu,
  • skutecznie stymuluje mikrocyrkulację.

Zastosowanie:

  • gabinet masażu,
  • klub sportowy,
  • rehabilitacja i medycyna sportowa.

Kraj produkcji: Niemcy

Dostępny w opakowaniach: 30ml i 100ml.

MAS01
1 Przedmiot