search

Airofit BASIC – trenażer oddechu

599,00 zł
Brutto

Airofit BASIC to trenażer oddechu, który jest wersją uproszczoną, podstawową - nie posiada możliwości połączenia z aplikacją mobilną.

Instrukcja zawiera poradnik z opisem 3 programów treningowych , które możesz wykorzystać z Airofit Basic.

Ilość
W magazynie

Airofit BASIC pozwala ćwiczyć mięśnie oddechowe dzięki możliwości regulowania oporu wdychanego i wydychanego powietrza i tutaj mamy pełną dowolność: można niezależnie regulować opór wydechu i wdechu. Wraz z postępami możesz zwiększać poziomy oporu i stale doskonalić swoje mięśnie. Mięśnie oddechowe (międzyżebrowe i przepona) wzmacniają się jak każda inna grupa mięśni – wystarczy, że poświęcisz na trening 5-10 minut dziennie. Ćwiczenia z Airofit zdecydowanie wpływają na poprawę samopoczucia, obniżają poziom stresu, poprawiają jakość snu. Dzięki dodatkowemu oporowi powietrza Twoje mięśnie oddechowe mogą się rozwijać! Mięśnie reagują na trening obciążeniowy, stają się silniejsze, szybsze i wydajniejsze. Wzmocnienie mięśni oddechowych zalecane jest osobom z chorobami układu oddechowego

Silniejsze mięśnie oddechowe mają wpływ na poprawę wyników w sportach wysokiej intensywności oraz w sportach wytrzymałościowych. Trening mięśni oddechowych (zwłaszcza przepony) sprawia, że wolniej się męczą, a tym samym dłużej mogą sprawnie dotleniać inne mięśnie używane podczas ćwiczeń.

Instrukcja zawiera poradnik z opisem 3 programów treningowych , które możesz wykorzystać z Airofit Basic.

AB
3 Przedmioty