search

Airofit PRO – trenażer oddechu

1 899,00 zł
Brutto

Airofit PRO to zestaw, który składa się ze specjalistycznego trenażera oddechu, dwóch ustników oraz prywatnego trenera w postaci aplikacji mobilnej. Zestaw Airofit PRO umożliwia ćwiczenie mięśni oddechowych, powiększenie całkowitej pojemności płuc oraz podniesienie progu beztlenowego.

Ilość
W magazynie

Airofit PRO to innowacyjny trenażer oddechowy! Dzięki treningowi oddechowemu z Airofit PRO możesz skuteczniej rozciągać przeponę i mięśnie międzyżebrowe, co bardzo istotnie zwiększa pojemność płuc, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłowy oddech. Dzięki temu wzmocnisz się i zrelaksujesz. Prawidłowy oddech odgrywa ważną rolę w wielu czynnościach naszego organizmu.

Airofit PRO - jak to działa?

    Na początek należy sprawdzić w jakim stanie są nasze płuca - aktualna pojemność płuc i siła mięśni oddechowych. Na podstawie tego wyniku aplikacja utworzy indywidualny plan treningowy. Należy pamiętać, że ćwiczenia oddechowe są bardzo ważne ponieważ wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za oddychanie, a to z kolei ma ogromny wpływ na  wiele czynności naszego organizmu. aplikacja na żywo śledzi postępy użytkownika, dlatego wiadomo czy ćwiczenia wykonywane są prawidłowo -  w razie potrzeby otrzymujesz wskazówki co robić, by ćwiczenie było wykonane właściwie. 24 h/dobę masz wsparcie technologii, która czuwa nad Twoim treningiem. Aplikacja Airofit mierzy aktualne wyniki, które analizowane są pod kątem wieku, płci, wzrostu i wagi. Na bazie tych danych aplikacja tworzy najkorzystniejszy, spersonalizowany trening. Ogromnym walorem Airofit jest to, że można dostosować opór powietrza do swoich potrzeb: możliwość niezależnego regulowania oporu wdechu i wydechu, dzięki czemu można ćwiczyć przeponę i mięśnie międzyżebrowe zwiększając ich sprawność oraz siłę:. Urządzenie w czasie rzeczywistym zapisuje Twój oddech i przesyła do aplikacji. Wystarczy 5-10 minut dziennie, aby dzięki treningowi oddechowemu mięśnie stały się silniejsze i wydolniejsze. 

Dzięki ćwiczeniom z Airofit poprawisz samopoczucie, obniżysz poziom stresu, poprawisz sen i odczujesz zastrzyk energii. Wzmocnienie mięśni oddechowych zalecane jest osobom z chorobami układu oddechowego. 

AP
5 Przedmioty